The OA 2. Sezonuyla 22 Mart'ta Netflix Ekranlarında! (İlk Fragman)

The OA 2. Sezonuyla 22 Mart’ta Netflix Ekranlarında! (İlk Fragman)

Bundan 2 yıl önce 2016 yılında yayınlanan bilim-kurgu dizisi The OA 2. sezonundan ilk fragman paylaşıldı.

Dizinin yaratıcılığını Sound Of My Voice ve The East’te birlikte çalışan Brit Marling ve Zal Batmanglij yapıyor. The OA dizisinin ilk sezon konusu: “kaybolduktan 7 yıl sonra geri dönen Prairie Johnson (Brit Marling)’in hikayesine giriyoruz. Gizem ise bu kısımdan sonra devreye giriyor. Johnson, ne yapıyor, nasıl kayboluyor, nasıl dönüyor? Flashback’ler ve aile içindeki durumunda aktarıldığı bir maceraya konuk oluyoruz. ” şöyleydi. Oyuncu kadrosunda Brit Marling’le birlikte Jason Isaacs, Scott Wilson ve Alice Krige gibi ismlerin yer almaya devam ettiği dizinin ikinci sezonu hakkında fragman ve diğer detaylar paylaşıldı.

the oa 2.sezon fragman konusu ilk görüntüler ne zaman yayın tarihi izle

İkinci sezonda: “Nerede olduğu bilinmeyen Michelle Vu’yu bulma görevini üstlenen özel dedektif Karim Washington ile tanışacağız. Karim, Michelle Vu’ya ne olduğunu ve başka çocukların da kaybolmasıyla bağlantılı Nob Hill’deki bir evle ilgili gizemi çözmeye çalışıyor. Bu sırada OA ile karşılaşıyor. Ardından diğer boyutta, OA’in hikayesini ve anlattığı akıl almaz gerçekliklerin arkasında yatanları anlamak üzere BBA, Angie ve çocuklar bir maceraya atılmalarına tanıklık edeceğiz.

the oa 2.sezon fragman konusu ilk görüntüler ne zaman yayın tarihi

The OA II. Kısım olarak geçen 2. sezon 8 bölümüyle beraber 22 Mart tarihinde Netflix ekranlarında gösterime girecek. Diziyle ilgili diğer detayları bilgilere sertsesli.com‘daki arama butonu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.