The Lion King (Aslan Kral) Yeni Fragmanı Yayınlandı! (Vizyon 19 Temmuz)

Sinema dünyasının en sevilen animasyonlarından The Lion King (Aslan Kral) filminin yeni uyarlamasından taze bir fragman daha paylaşıldı.

Disney’in 1994 yılında yaptığı ve birçok çocuk ve gencin sevgilisi karakterler geri dönüyor. Cindirella, Beauty and the Beast ve The Jungle Book gibi hikayeleri yeniden uyarlayan firmanın bu yapımı canlı-aksiyon (animasyon olmayan) türünde karşımıza çıkıyor. The Jungle Book’tan Jon Favreau’nun yönetmenlik koltuğunda oturduğu Brenda Chapman’ın hikayesini Jeff Nathanson beyaz perdeye uyarlıyor. Yönetmen bu yapımda hayvanlara hayat vermek için gerçek görüntülerle CGI efektlerini birleştirerek usta bir şekilde kullanıyor.

the lion king aslan kral fragman izle konusu oyuncular simba 2019

Nostalji severlerin ve çocukların sinemalara koşacağı yapımın seslendirme kadrosu da bilindik isimlerden oluşuyor. Seslendirme kadrosunda Donald Glover, Seth Rogen, Beyonce Knowles, Eric Andre, Billy Eichner, Alfre Woodard, John Oliver, Keegan-Michael Key ve Chiwetel Ejiofor gibi isimler yer alıyor. Mufasa karakterini ise James Earl Jones seslendiriyor. Tüm zamanların en çok sevilen ve gişede ne yapacağı merak konusu olan 1994 yapımı filmin yeni uyarlamasındaki hikayesi yavru bir aslan olan Simba’nın maceralarını anlatıyor.

the lion king aslan kral fragman izle konusu oyuncular simba

The Lion King yani Aslan Kral filmi 19 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.