Martin Scorsese'nin Netflix filmi The Irishman yayında!

The Irishman filmi 27 Kasım itibariyle Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini aldı. Martin Scorsese imzalı yapımın başrollerinde netflix en yüksek bütçeli filmi bulunuyor.

Netflix‘in yapım bütçesi olarak en pahalı içeriklerinden biri olan bu yapım 175 milyon dolarlık bütçesiyle ön plana çıkıyor. Film ise Charles Brandt’ın I Heard You Paint Houses adlı eserinden uyarlanırken senaryoyu Steven Zaillian üstleniyor. Biyografi, suç türündeki yapım Jimmy Hoffa adlı bir gangsterin 1975 yılında gerçekleşen esrarengiz kayboluşu anlatılıyor. International Brotherhood of Teamsters adlı işçi sendikasında memur ve bunun dışında da mafya suikastçisi olan Frank Sheeran farklı hayatları devam ettiriyor. Film aynı zamanda JFK suikasti ile Teamsters işçi sendikasının lideri Jimmy Hoffa‘nın öldürülmesi konularını da işliyor.

İlginizi Çekebilir: Netflix Aralık 2019 – Bu ay Netflix listesindeki yeni film ve diziler

The Irishman Netflix Türkiye galasına ünlü akını!

Filmin Türkiye’de gerçekleşen galasına Nevra Serezli, Genco Erkal, Selma Güneri gibi isimlerin yanı sıra Cem Yılmaz, Demet Akbağ, Nebil Özgentürk, Ezel Akay, Ali Sunal, Yetkin Dikinciler gibi isimler geldi. Bu devasa bütçeli yapım açılışını 57. New York Film Festivali’nde gerçekleştirirken iki farklı dönem CGI teknolojisi sayesinde anlatılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Robert De Niro ve Al Pacino, Joe Pesci gibi başrollerin yanı sıra Anna Paquin, Jesse Plemons, Harvey Keitel, Stephen Graham, Bobby Cannavale gibi isimler bulunuyor.

The Irishman filmi 27 Kasım tarihi itibariyle Netflix Türkiye’ye özel olarak izleyebilirsiniz. Filmin son fragmanına aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…