The Incredibles 2 Nam-ı Diğer İnanılmaz Aile 2'den İlk Fragman

The Incredibles 2 Nam-ı Diğer İnanılmaz Aile 2’den İlk Fragman

En sevilen ailelerden biri olarak  The Incredibles 2 nam-ı diğer İnanılmaz Aile 2‘nin ilk fragmanı paylaşıldı.

İNANILMAZ AİLE 2 İLE 14 YIL SONRA GERİ DÖNÜYOR

2004 yılında yayınlanarak birçok kişinin içine işleyen sıcaklıkta bir ekip olan The Incredibles yeni versiyonuyla sonra geri dönüyor. Hikaye de bu sefer Helen ilgi odağında. Helen, Bob’u Violet ve Dash ile bırakıp “normal” hayatının günlük kahramanlıklarına yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur, ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü adamı zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır.

The Incredibles 2 - İnanılmaz Aile 2

Disney & Pixar’ın ortak projesi olarak çıkan ailemizde kahramanlarımız muzip hallerine devam ediyorlar. Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell, Huck Milner, Samuel L. Jackson, Bob Odenkirk, Catherine Keener, Jonathan Banks, Sophia Bush ve Isabella Rossellini gibi bir seslendirme kadrosuyla de göz kırpıyor. 15 Haziran’da vizyonda olacak yapımdan ilk fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Dublajlı fragmanı da şuradan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=VCywLeEsZxc&feature=youtu.be

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.