The Handmaid's Tale 3. Sezonu 5 Haziran Tarihinde Başlıyor! (Fragman)

The Handmaid’s Tale 3. Sezonu 5 Haziran Tarihinde Başlıyor! (Fragman)

Hulu yapımı The Handmaid’s Tale dizisinin 3. sezon tarihi belli oldu.

Dizi Kanadalı yazar Margaret Atwood’un 1985’te yayınlanan Türkçe’ye de “Damızlık Kızın Öyküsü” olarak distopya dünyasını feminizmle aktaran kitabından ekranlara uyarlanıyor. Altın Küre ve Emmy ödüllü yapımın hikayesinde “Çevresel felaketler ve düşen doğum oranları karşısında, Gilead kadınlara devlet mülkü gibi davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir. Offred (Elisabeth Moss) son kalan doğurgan kadınlardandır ve Komutan’ın evinde hizmetçi olarak çalışıyor. Hizmetçi kadınlar bu berbat bir halde bulunan dünya içinde popülasyonu arttırmak için cinsel köle olmaya zorlanmaktadırlar. Gilead’daki herhangi birinin casus olabileceği bu korkunç toplumda Offred; Komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları arasında geçiyor. Offred’in tek amacı hayatta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir.” böyle açıklanıyor. Bu sezonda 13 bölüm olarak devam edecek yeni sezonun yönetmenliğinde ise yeniden Bruce Miller bulunuyor. İkinci sezondaki heyecanın devam edeceğini umuyoruz.

the handmaid's tale 3 sezon ne zaman, fragman, konusu, hulu izle

Oyuncu kadrosunda Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Alexis Bledel, Yvonne Strahovski, Madeline Brewer, Ann Dowd ve Max Minghella gibi isimler bulunuyor. Yeni sezon kadrosunda ise Christopher Meloni ve Elizabeth Reaser gibi isimler ekleniyor. The Handmaid’s Tale 3. sezonu 5 Haziran’da Hulu platformunda gösterime başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.