The End of the F***ing World 2. sezon yayın tarihi ve ilk fotoğraflar geldi!

The End of the F***ing World 2. sezon yayın tarihi ve ilk fotoğrafları paylaşıldı. James ve Alyssa’nın yolculukları tam hız devam ediyor.

Netflix’in 2017 yılında ilk önce Channel 4 kanalında yayınlanan ve çok beğenilen bu dizinin global haklarını satın aldı. Charles Forsman’ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan seriye kara mizahın önemli isimlerinden Jonathan Entwistle üstleniyor. İlk sezonuyla çok konuşulan dizide James ve Alyssa’nın adlı iki gencin bir başka aşk hikayesi sırasında yaşadıkları yolculukta başlarına gelen absürd olaylar anlatılıyor. Dizinin başrollerinde ise Hanna, Far from the Madding Crowd ve The Lobster gibi yapımlarda yer alan Jessica Barden ile The Imitaiton Game ve Black Mirror’da yer alan Alex Lawther bulunuyor.

The End of the F***ing World 2. sezonuyla Kasım ayında Netflix ekranlarında olacak

The End of the F***ing World 2. sezonuyla Kasım ayında Netflix ekranlarında olacak

Dizinin 2. sezonu 8 yeni bölümle beraber Kasım ayında geri dönecek. Dizinin ana konusu ise şöyle: “17 yaşındaki James kendinin bir psikopat olduğundan emindir. Okula yeni gelen Alyssa ise 17 yaşında havalı ve huysuz bir karakterdir. Bu çift birbirleriyle kurduğu bağ sonucunda Alyssa’nın babasını aramaya çıktıkları bir maceraya atılıyorlar. ” Oyuncu kadrosunda başrollere Steve Oram, Wunmi Mosaku, Gemma Whelan ve Christine Bottomley gibi isimler eşlik ederken yeni sezonda Bonnie (Naomi Ackie) adlı bir karakter katılacak.

İlginizi Çekebilir: Lucifer 5. sezonu resmen onaylandı! Lucifer 5. sezon ne zaman başlıyor?

The End of the F***ing World 2. sezon Kasım 2019’da Netflix ekranlarında gösterilecek. Tam tarih ise kısa bir süre sonra belli olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=8XvFO83LXBE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…