The Disappearance of Madeleine McCann Belgeseli Yayında! (Netflix)

The Disappearance of Madeleine McCann Belgeseli Yayında! (Netflix)

Bundan yıllar önce gerçekleşen acı bir hikayenin belgeseli The Disappearance of Madeleine McCann yayınlandı.

McCann ailesi bundan 12 yıl önce 3 Mayıs 2007’de Portekiz’e gidiyorlar. Akşam yemeği sırasında 3 yaşındaki küçük kızlarının aniden ortadan kaybolmasıyla aile yıkılmıştır. Algarve’de tuttukları evin penceresi açılmış ve evde bıraktıkları kızlarının kaybolmasını dedektifin yanlış yönlendirmeleriyle iyice karamsar bir duruma çeviriyor. Madeleine McCann’in Kayboluşu olarak 8 bölüm halinde belgeseli yapılan bu korkunç olayın yönetmenliğini Chris Smith yapıyor. Belgesel içinde aile fertleri ve olayın etrafındaki diğer insanlar Alexander David, Fernando Lupach, Marisa Matos, Pedro Saavedra ve Maria Vasconcelos’un konuşmalarına tanıklık ediyoruz. Kızın bulunması için zamanında birçok ünlü isim uğraşsa da 10 yılı aşkın bir süredir bugün hala küçük kıza ulaşılamamıştır.

the disappearance of madeleine mccann belgesel netflix konusu

Madeleine McCann’in Kayboluşu (The Disappearance of Madeleine McCann) belgeseli 15 Mart tarihinde Netflix’te yayınlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.