The Dead Weather Yeni Albümünü Paylaştı

Jack White nerede görünse nasıl hareket etse, hangi enstrümanı eline alsa, hangi projeye dahil olsa haber olmaya devam ediyor. Tabii ki olacak. Kendi enstrümanını yapan, filmlerde oynayan, kardeşiyle kurduğu grubu milyonlarca kişiye dinlettiren birinden bahsediyor. Bu aralar The Dead Weather grubunun üçüncü albümü “Dodge and Burn” ile boğuşuyor. Peki tek mi ? Hayır, yanında 3 adet cengaver gibi müzisyen var. The Kills’ten Alison Mosshart, Queens of the Stone Age’den Dean Fertita, The Raconteurs’tan Jack Lawrence gibi isimlerin bulunduğu albüm White’ın plak şirketi Third Man Recordings etiketiyle yayınlanıyor. Bence güzel bir albüm gibi görünüyor. Birçok yerden de bu yönde eleştiriler almaya devam ediyorlar.

Grup kısa süre önce Stephen Colbert’in sunduğu ‘The Late Show with Stephen Colbert’ adlı programa konuk olmuştu.  Sahne ışıklarından yaratılan etkinin albüm kapağı rengine benzetilmesi de güzel bir iş. White ise davul çalmaktan son derece memnun gözüküyor. Neyse dikkatini dağıtmayalım. Şarkıları dinlemeye başlayalım. (Dikkat Rock ‘n’ Roll içerir.)

https://www.youtube.com/watch?v=VAonl9nN03Q

Birde klip paylaşmışlardı.

 

 

 

Albüm detayları şöyle.

1 – I Feel Love (Every Million Miles)
2 – Buzzkill(er)
3 – Let Me Through
4 – Three Dollar Hat
5 – Lose The Right
6 – Rough Detective
7 – Open Up
8 – Be Still
9 – Mile Markers
10 – Cop and Go
11 – Too Bad
12 – Impossible Winner

e189315e

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.