The Chemical Brothers Free Yourself Parçasına Klip Geldi!

The Chemical Brothers Free Yourself Parçasına Klip Geldi!

The Chemical Brothers aniden Free Yourself adlı yeni teklisi için çektiği klibi paylaştı.

İngiliz grup 2016 yılında 8. stüdyo albümleri “Born in the Echoes“u yayınlayarak bir suskunluk dönemine girmişti. Ekip Tom Rowlands ve Ed Simons’un beraber kurduğu Manchester’lı elektronik müzik ikilisi 1991 yılında kuruldu. Gene o senelerde ortaya çıkan Beth Orton ile beraber bundan 20 yıl önce bir kayıt yapıyorlar. Ancak kayıt sonrasında kaybolan bu kayıt geçtiğimiz günlerde ortaya çıkıyor. Bundan önce Chemical Brothers ve Orton ilk defa Exit Planet Dust adlı albümdeki “Alive Alone” şarkısı için beraber çalışmışlardı. İşbirliğine ise Dig Your Own Hole albümünden “Where Do I Begin” ve Come With Us albümünden “The State We’re In” ile yollarına devam ettiler. Yeni teklilerine çektiği videoda robotların dans edişlerini görüyoruz. Klibin yönetmenliğini DOM&NIC üstlenirken görsel efektlerini ise THE MILL + OUTSIDER PRODUCTONS hazırlıyor.

The Chemical Brothers Band Photos

Yeni albümün habercisi olan bu şarkıyı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Belki de bu ikiliyi yakında bir turnede görebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.