Evan Goldberg ve Seth Rogen’ın Yeni Dizisi The Boys Fragman! (Amazon)

Evan Goldberg ve Seth Rogen’ın Yeni Dizisi The Boys Fragman! (Amazon)

Evan Goldberg ve Seth Rogen’ın yaratıcı kadrosunda yer aldığı The Boys adlı süper kahraman dizisinden ilk fragman paylaşıldı.

Preacher’ı televizyona uyarlayan ikili bu sefer yanlarına Eric Kripke‘i de ekleyip yeni bir bilim kurguyla geri dönüş yapıyorlar. Garth Ennis ve Darick Robertson’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizide süper kahramanlara farklı bir açıdan bakacağız. Aksiyonun bol olacağı yapımda herhangi bir yolla süper kahramanları aynı hizada tutmakla görevli bir CIA ekibi olacak. Bu ekip şöhretleri yüzünden dünyaya artık tam olarak bir yararları dokunmayan süper kahramanlardan “The Boys” adıyla kurdukları ekip ile beraber sorumlu olacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Karl Urban, Karen Fukuhara, Laz Alonso, Tomer Kapon, Anthony Starr, Dominique McElligott, Jesse T. Usher, Chance Crawford, Simon Pegg ve Jack Quaid gibi isimler bulunuyor. Dizinin ilk sezonu ise 8 bölüm sürecek.

the boys fragman, konusu, poster, süper kahraman dizileri, oyuncular, amazon prime izle

The Boys dizisi Amazon Prime aracılığıyla 2019 yılının yaz aylarında gösterilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.