The Beatles 50. Yıl Albümünden Video Yayında

The Beatles’ın 50. yılına özel yeniden basılacak The White Album için yeni bir video paylaşıldı.

Son olarak belgesel haberini paylaştığımız İngiliz grup çok konuşulan albümü yenileniyor. Belgeselde ise tüm zamanlara damgasını vurmuş ve daha da adı yeryüzünden silinmeyecek grubun ‘Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band‘ adlı albümünden izler taşıyor. Yönetmenliğini Alan G. Parker ve yapımcı Reynold D’Silva, Alexa Morris’in yaptığı belgesel The Beatles’in 1966-67 yılları arasında stüdyoda geçen zamanlarına ve arşiv görüntülerine tanıklık edecek. Yönetmen Alan G. Parker, belgesel için şöyle diyor: “Turnenin son günleri, albümün yapım süreci ve neticesi, umarım izleyenlere grubun en içten halini ve bu olağan dışı albümün etkilerini anlatabilir.” Bu belgesel 26 Mayıs’ta gösterime girmişti. George Martin’in oğlu Giles Martin’in ilk olarak haberini verdiği albüm Sam Okell tarafından düzenleniyor.

The Beatles Back In The U.S.S.R Lyric Video of The White Album 50th Anniversary

Deluxe, Super Deluxe ve Standard 2LP Vinyl türlerinde koleksiyonerlerin kaçırmayacağı albüm 9 Kasım’da içinde 30 şarkı ile piyasaya çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.