The Banana Splits filminin fragmanı yayında! Nostalji severler buraya

The Banana Splits filminin fragmanı yayında! Nostalji severler buraya

Nostalji kuşağının en önemli programlarından The Banana Splits filminin ilk fragmanı yayınlandı.

SYFY adlı platform 1968’in kült çocuk programını yeniden yorumluyor. Peki bu SYFY nedir derseniz 1992 yılında Sci-Fi Channel veya Syfy olarak bilinen, bilim kurgu, fantastik, korku programları olan bir Amerikan kablo televizyon kanalıdır. The Banana Splits Adventure Hour adlı bu televizyon programı Sid and Marty Krofft’un yapımı olarak o dönem beğeni toplamıştı. Ayrıca bu ikiliyi The Bugaloos, Sigmund and the Sea Monsters ve Land of the Lost gibi yapımlarla da tanıyabilirsiniz. Cinayet hikayelerinin odak noktası alındığı bu sevimli maskotların aslında kötü bir birey olarak sürekli cinayet işlediklerine tanıklık ediyoruz.

Nostalji severler The Banana Splits filmini beklesin!

Nostalji severler The Banana Splits filmini beklesin!

Danishka Esterhazy tarafından yönetilen ve Jed Elinoff, Scott Thomas‘ın yazdığı filmin konusu: “Bu film ilk kez 1968’de klasik bir çeşitlilik programı olarak izleyicilere tanıtılan klasik karakterlerin yeni bir versiyonudur. Harley ve ailesi (kardeşi Austin, anne Beth ve babası Mitch), genç Harley ve her zamanki gibi işletmeleri için eğlence dolu bir doğum günü olması beklenen bu Rebecca yapımcılığındaki TV şovuna katılırlar. Ancak işler beklenmedik bir şekilde değişiyor. Ve vücut sayımı hızla artar. Harley, annesi ve yeni arkadaşları güvenle kaçabilir mi?”

Korku temasının yüklü olduğu filmin oyuncu kadrosunda Dani Kind, Finlay Wojtak-Hissong, Romeo Carere, Steve Lund ve Sara Canning yer alıyor. Film 2019’un yaz aylarında önce Blu-Ray/DVD platformlarından ve ardından SYFY kanalından izlenebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.