Terminator: Dark Fate fragmanında Arnold Schwarzenegger sürprizi

Terminator: Dark Fate fragmanında Arnold Schwarzenegger sürprizi

Arnold Schwarzenegger başrollü Terminator: Dark Fate filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Terminator serisinin yaratıcısı James Cameron yeni filmde yapımcı olarak geri dönüyor. Terminator 2: Judgement Day sonrasına odaklanan serinin yeni filminin oyuncu kadrosunda başrole Sarah Connor, Linda Hamilton, Gabriel Luna ve Mackenzie Davis eşlik ediyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise 2016 tarihli ilk Deadpool filminin yönetmeni Tim Miller oturuyor. 1991 yılından beri çıkan Terminatör filmleri, yeni bir anlatıma izleyiciler tarafından pek beğenilmedi. Ancak bu olay 2016’daki yapım ile biraz da olsa değişti. Ve zaman yolculuğu hikayesi bu filminde özünde yer alarak hikaye ilerleyecek.

Terminator: Dark Fate ile aksiyon yeniden başlıyor

Terminator: Dark Fate ile aksiyon yeniden başlıyor

Fimin senaryosunu Nolan’ın Batman filmlerinin senaryosuna imza atan David S. Goyer, usta isim James Cameron, Justin Rhodes ve Billy Ray gibi isimler kaleme alıyor. Bu kadro iyi bir senaryonun çıkması ihtimalini de güçlendiriyor. Henüz tam olarak neyi anlattığının belirtilmediği yapımla ilgili birçok konu gizemini koruyor. İlk Terminatör filmine dönecek olursak 1984 yılında çekilen film o dönemden çok uzak bir gelecekte, 2029 yılında geçmekteydi. Fütüristik bir konunun işlendiği bu filmde yeryüzü artık robotlar tarafından kontrol ediliyor. Ayrıca bu robotlara karşı savaş veren bir grup insanlık direnişçisinin yaşadığı bir gezegenin hikayesi anlatılıyordu.

Serinin 6. filmi olacak Terminator: Dark Fate, 1 Kasım 2019 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de de vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.