Tek Yürek 5. yeni bölüm fragmanı yayında: Tek Yürek 4. bölüm izle!

Tek Yürek 5. yeni bölüm fragmanı yayında: Tek Yürek 4. bölüm izle!

Tek Yürek 5. bölüm 7 Mart TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin 4. bölüm özeti:

“Yaralı olan Yiğit hastaneye götürülürken ekibin başındaki diğer dertler ise bitmek bilmez. Akif kötü sonla karşı karşıyadır, peşindeki esrarengiz adamlar onu bulmuştur. Halit ise Akif’i korumaya çalışırken karakolluk olacaktır. Yiğit ve arkadaşları da Akif’in sırrını öğrenecektir. Bir şekilde onu bu durumdan kurtarmaları gerekmektedir. Ama nasıl ? Bu sırada Asude’nin başına açtığı bir dert yüzünden, Halit, geceyi nezarethanede geçirmek zorunda kalacaktır.

Durumun Deniz’e yansımamasını isteyen Halit, Yiğit’ten çocuklarına göz kulak olmasını ister. Bu durum Yiğit ve Deniz’i daha da yakınlaştıracaktır. Öte yandan Hazal da Yiğit’e ültimatom vermiş, ilişkilerine bir isim koyması için onu sıkıştırmıştır. Genç adam iki ateş arasında kalacaktır. Yalanı yüzünden İlknur’a karşı zor durumda kalan Yusuf ise, Aslı’ya gerçeği söylemeye karar verir. Ancak bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır, üstelik bir düşman edinecektir. Bütün ekip, hatta Sait bile, Akif için birlik olmuşken, tatsız bir haber de Murat Başkan’dan gelecektir.”

Yeni dizi olarak dikkat çeken Tek Yürek yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında devam edecek.

Tek Yürek Dizisi Oyuncuları

Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Eslem Akar, Arda Anarat, Tugay Bahşi, Kaan Altay Köprülü, Tayanç Ayaydın

Yönetmen : Metin Günay

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan son bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=mNLa1jACl5g

Tek Yürek 5. bölüm tanıtım fragmanı yayında!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.