Avustralyalı saykodelik rock grubu Tame Impala 2015 yılında yayınladıkları Currents albümüne yeni baskı ile heyecanlanıyoruz.

Temmuz ayında yayınladıkları üçüncü albümü “Currents” ile birçok listede yukarıya doğru çıkmayı başarmışlardı. Bu sağlamlığını da paylaştıkları ve kliplerle de devam ettiren grup bir süredir suskun durumdaydı. 2014’te başladıkları kayıt sürecini yayınladıkları bir video ile müjdeli haberi verdiler. Ekip koleksiyon toplayanlar için değerli olan bu özel setin içinde B-sides’tan yayınlanan 3 kısım, remiksler, posterler ve daha fazlası olacağını belirtiyor.

Tame Impala’nın beyni Kevin Parker’ı gördüğümüz videoda 2014 Şubat ayında çalışmalara ve kayıtlara başlamasından ufak kesitler görüyoruz. Currents için Kevin Parker bir röportajında şunları “Grunge bir çağda büyüdüm, Ben sadece bir makinenin bir parçası olma fikrine direndim, sadece kendi başına bir sanatçı olmak istiyordum. Fakat bazı noktalarda, bazı şeyleri kapatmanın daha fazla enerji aldığını fark ettim.” diyerek belirtiyor.

17 Kasım’da çıkacak olan özel sete şuradan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki videodan da yapım aşamasının bir kısmını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…