Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! [Fragman]

Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! [Fragman]

Geçtiğimiz sene yayınlanan 2. sezon sonrası arasından dönen Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. sezon yayın tarihi bir videoyla beraber duyuruldu.

Daniel Handler hikayesi yetim kalan 3 kardeşin başlarına gelenleri anlatıyor. Yetimlerin soyadları Baudelaire, Fransız şair Charles Baudelaire’e bir gönderme içeriyor. 14 yaşındaki, bilime ve icatlara meraklı Violet, 12 yaşındaki kitaplara meraklı Klaus ve henüz bebek olan, dişlerini her yere geçiren Sunny’den oluşan ekibin başına anne ve babalarının öldüğü yangından sonra sürekli talihsizlikler geliyor. Çocukların bakımını ve servetini üstlenmiş ise Bay Poe adında biridir. Çocuklardan Violet 18 yaşına gelince servet çocukların olacaktır. Ancak bir gün yetimler, uzak akrabaları Kont Olaf’ın yanına taşınırlar. Kont, Baudelaire mirasına sahip olmayı kafasına koymuş, kötü kalpli bir insandır. Çocuklar başka akrabalarının yanına birkaç kez gönderilse dahi Kont bir yolunu bularak onları takip etmeye sürdürür. Planı Violette’i kendisiyle evlenmeye zorlayarak mirasta hak sahibi olmaktır. Bu hikaye yeni sezonunda da ezeli düşmanlar Lemony Snicket ve Kont Olaf’ın yer aldığı bir serüven ile devam edecek. Neil Patrick Harris, Malina Weissman, Usman Ally, Matty Cardarople ve John DeSantis gibi isimler yer alıyor.

Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. sezon

Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. sezonuyla 1 Ocak 2019’dan itibaren Netflix ekranlarında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.