Sylvester Stallone’lu Rambo 5 Last Blood Vizyon Tarihi Belli Oldu! (Video)

Sylvester Stallone’lu Rambo 5 Last Blood Vizyon Tarihi Belli Oldu! (Video)

Sylvester Stallone’nun son defa Rambo olacağı Rambo 5 Last Blood filminin vizyon tarihi açıklandı.

İlk Rambo filmi İlk Kan, David Morrell’in First Blood adlı kitabından beyaz perdeye uyarlanmıştır. Senaryosunu Michael Kozoll, William Sackheim ve Sylvester Stallone yazmış. Yönetmenliğini Ted Kotcheff üstlenmiş ve müziklerini Jerry Goldsmith bestelemiştir. İlk yapımdan 4 filmden sonra Sylvester Stallone yeniden ve belki de son defa aksiyon dolu bir hikayeyle dönüyor. Birçoğumuzun aklına yer eden bu ikonikleşmiş figürü yeniden üç Oscar adayı, Altın Küre ödüllü Sylvester Stallone oynuyor. Rambo 5 Son Kan olarak çevirilen son filmde, eski bir asker olarak bildiğimiz John Rambo, bir gün Maria adlı arkadaşının torununun Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmasıyla bir insan kaçakçısı olan cartel çetesiyle karşı karşıya kalır. Son defa büyük bir kavganın içinde mücadele edecek Rambo filminin yönetmenliğini Adrian Grunberg üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Stallone’a Paz Vega, Óscar Jaenad, Yvette Monreal, Sheila Shah ve Adriana Barraza gibi isimler eşlik ediyor.

rambo 5 last blood son kan vizyon tarihi ne zaman sinemalarda sylvester stallone

Saklı Kumanda‘dan duyduğumuz Rambo 5 Last Blood filmi vizyon tarihi 20 Eylül 2019 olarak belirtiliyor. Filmin fragmanının ise yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=G4nTv2AR3b8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.