Survivor 2019 canlı izle yeni bölüm fragmanı yayında! Survivor 16 Şubat!

Acun Ilıcalı’nın en çok izlenen programlarından Survivor 2019 bu hafta 16 ve 17 Şubat’ta yeni bölümleriyle devam edecek.

Survivor 2019 Ne Zaman Başlıyor? Survivor 2019!

Geçtiğimiz sene Şubat ayında başlayan program Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek. Bu yılda farklı bir formatta televizyon izleyicilerinin karşısına çıkacak program için şimdiden hazırlıklar başladı. Program çekimleri için şimdiden Dominik’e giden Ilıcalı, helikopterden çektiği görüntüleri kendi Instagram hesabında paylaşmıştı. Geçen sene All Star yarışmacılarıyla yayınlanan yarışma programında bu yıl birçok sürpriz isim yer alıyor. Acun Ilıcalı ise “Survivor şubat başı başlıyor, Türkiye-Yunanistan var. Çok acayip yarışmacılar var. Hiç öyle popüler gözüyle bakmayalım, iki tane mermi gibi takımın hayat mücadelesi var. Seyredenler pişman olmaz.” diyerek programın sevenlerine güzel haberi haftalar öncesinde vermişti. Bu sene yarışma 2 Şubat 2019 Cumartesi günü saat 20:00’da TV8 ekranlarında başladı. Türkiye – Yunanistan Survivor 2019’un yeni bölümleri 9 ve 10 Şubat’ta saat 20:00’de yayına girecek. Perşembe ve Cuma günleri yayına girmedi.

Survivor 2019 yarışmacıları!

Hakan Kanık, Sude Burcu, Yusuf Karakaya, Seda Ocak, Bora Edin, Ecem Onaran, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Atakan Işıktutan, Melisa Emirbayer, Büşra Yalçın, Okay Köksal

İşte Survivor 2019 yayınlarından yeni videolar!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…