Stranger Things Eylül'de Yayınlanacak Çizgi Romanından İlk Görüntüler

Stranger Things Eylül’de Yayınlanacak Çizgi Romanından İlk Görüntüler

Her sezonuyla izleyenlerini ekran başına kitleyen Stranger Things çizgi romanı geliyor.

Yayın tarihi belli olmayan dizinin yeni sezon çekimlerine geçtiğimiz 23 Nisan günü başlanmıştı. Dizinin 3. sezon kadrosunda ise Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Caleb McLaughlin, Gaten Matarazzo, Cara Buono, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Dacre Montgomery ve Sadie Sink gibi isimler bulunuyor. İkinci sezonun 1 yıl sonrasının anlatacağı söylenen yeni sezonun 1985 yılının yaz aylarında geçmesi bekleniyor. Eleven ve Mike ile Lucas ve Max’i sonunda çift olarak göreceğimiz sezonda Back to the Future filmine göndermeler olacağı da söyleniyor. Ancak bu haberler dışında Dark Horse yayınevi sayesinde Stranger Things için mini serili bir çizgi roman yayınlanacak. Dark Horse müdürü Mike Richardson ise bu serinin dört bölümden oluşacağını belirtiyor.

Stranger Things Comic Book Dark House Mini Series

İlk sayısı 26 Eylül’de yayınlanacak seride Jody Houser, Stefano Martino, Keith Champagne, Lauren Affe ve Nate Piekos bulunuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=oTyhk1lgZDg

 

Stranger Things Comic Book Dark House Mini Series 5

Stranger Things Comic Book Dark House Mini Series 4 Stranger Things Comic Book Dark House Mini Series 3 Stranger Things Comic Book Dark House Mini Series 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.