Stranger Things 4. sezon ne zaman başlıyor? Yeni sezon açıklamaları

Stranger Things 4. sezon ne zaman başlıyor? Yeni sezon açıklamaları

Stranger Things 4. sezon onayı henüz Netflix tarafından verilmedi. Fakat dizinin yaratıcıları şimdiden yeni sezonla ilgili açıklamalar yapıyor.

Netflix, Temmuz ayında gösterime giren Stranger Things‘in 3. sezonuyla büyük bir başarı yakaladı. Yaklaşık ilk haftada 41 milyon kişinin izlemesiyle rekor kırılan dizinin yeni sezonu hakkında bilgiler merak ediliyor. Bu başarı sayesinde büyük bir ihtimal 4. sezonun gelmesi muhtemel görünüyor. Ancak bir yandan da bu sezonun son sezon olacağı ile ilgili spekülasyonlar ortalıkta dolaşıyor. Spekülasyonlar bir yana dizinin gelecek sezonuyla ilgili ilk açıklamalar bu yapımın yaratıcıları Duffer kardeşlerden tarafından yapılıyor. Bu sezonda birkaç karakterin ölmesi ve gelecek sezon geri dönmeleriyle ilgili sorulara yanıt veren ikili herkesi farklı bir sezonun beklediğini belirtiyor.

Stranger Things 4. sezon hakkında Duffer kardeşlerin açıklamaları

Stranger Things 4. sezon hakkında Duffer kardeşlerin açıklamaları

Dizinin yeni sezonunda işler değişeceğini göreceğiz. Bu sezondaki roller ve hikaye konusunda da ikilinin aklında bambaşka bir düşünce yatıyor. Kardeşlerden Ross Duffer: “Genel olarak neler olacağını bilebiliyor. Ancak detayları henüz çekmeden belirleyemiyoruz. Örneğin ikinci sezon finalinde Billy’nin üçüncü sezon içindeki rolünü ve önemini biliyorduk. Rusların hikayeye dahil olacağını biliyorduk. Fakat alışveriş merkezindeki olayların nasıl gerçekleşeceğini tahmin edemiyorduk. 4. sezonun ilerleyişi konusunda da henüz bu noktalardayız. Hikayenin önemli yerleri şimdiden belli oldu. Şimdi o noktaları birleştirip, detaylarla genişleteceğimiz bir şekilde tasarlıyoruz. Ancak önümüzdeki sezonun çok farklı hissettireceğini söyleyebiliriz. Bence bu yapılması gereken en doğru şey olacaktır. Çok heyecanlı olacağını hissediyorum.” olacağını belirtiyor.

Kardeşlerden Matt Duffer ise yeni sezonun Hawkins kasabasının dışına taşabileceğinin altını çiziyor. Ancak bunlar henüz tahminlerden ibaret görünüyor. Stranger Things 4. sezonun 2020 yılının yaz aylarında yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=6I9HNDl8A3s

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.