Stranger Things 3. sezon final fragmanı yayınlandı! Ne zaman başlıyor?

Stranger Things 3. sezon final fragmanı yayınlandı! Ne zaman başlıyor?

Büyük bir merakla beklenen Stranger Things 3. sezon final fragmanı yayınlandı. Yeni sezon 4 Temmuz tarihinde başlayacak.

Adım adım yaklaştığımız yeni sezon için yeni fragman geldi. Bundan bir önce yayınlanan videoda Hawkins kasabasına yazla beraber rahatlık ve neşenin geldiğini görmüştük. Ancak bu sefer dizide olacak olan olayların daha çok Upside Down’ın karanlığına doğru yola çıkıyoruz. Bunun öncesinde dizinin genel bir hatırlatmasını yapalım. 80’li yılların nostaljik günlerine doğru yolculuğa çıktığımız dizi ilk 2 sezonuyla büyük bir dikkat çekmiş. İlk sezonda Will Byers’ın ortadan kaybolması işlenmiş ve 2. sezonunda ise Will’in dönüşünün ardından yaşanan tuhaf olaylar incelenmişti.

Stranger Things 3 sezonla beraber birkaç karakter ölebilir

Stranger Things 3 sezonla beraber birkaç karakter ölebilir

The Buffer Brothers‘ın yaratıcılığını yaptığı dizinin yeni sezonu ise 1895 yılında geçiyor. Okulların yaz tatiline girmesiyle başlayan yeni sezonda kasabadaki birçok kişi yazın keyfini çıkarmaya çalışıyor. Ancak havuz döneminin açılmasıyla Hawkins kasabasında ilginç olaylar olmaya devam ediyor. Eleven ve Mike ile Lucas ve Max’i sonunda çift olarak göreceğimiz 3. sezon içinde Back to the Future filmine birçok göndermenin yapıldığını da görüyoruz. Yayınlanan yeni fragmanda fuar girişiyle başlayan videoda yeni bir konağa geçen yaratığı durdurmak için bütün bir ekip bir araya geliyor. Bu sezonda birkaç karakterinin vefat edeceği de söyleniyor bakalım bu iddialar doğru çıkacak mı göreceğiz.

Stranger Things 3. sezon 4 Temmuz 2019’da Netflix ekranlarından izlenebilecek. Kıyamet temasının hakim olduğu 3. sezonun son fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=9eiE7kL_Chw

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.