Stranger Things 3. sezon yeni fragmanı yayınlandı! Hawkins'e yaz geldi

Stranger Things 3. sezon yeni fragmanı yayınlandı! Hawkins’e yaz geldi

Netflix’in en çok izlenen dizilerinden Stranger Things 3. sezon yeni fragmanı yayınlandı.

Hawkins kasabasına yazı getiren yeni bir video paylaşıldı. Yayınlanan ilk 2 sezonuyla kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturan dizi 3. sezonuyla geri dönüyor. Bu yaz birçok dizi, film ve müzik albümlerinin gelmesiyle şimdiden seviniyoruz. Dizinin ilk sezonunda 6 Kasım 1983’te küçük Will Byers’in ortadan kaybolmasıyla bir grup çocuk arkadaş çevresinin ve Hawkins kasabasında olan olayları izlemiş. Bunun sonrasında da 1984 yılında geçen ve Ghostbusters‘ın yoğun olarak geçtiği bir sezona tanıklık etmiştik. Merakla beklenen 3. sezon ise 1985 yılında okulların yaz tatiline girmesiyle başlıyor. Okulların kapanışının ardından havuz döneminin açılmasıyla Hawkins kasabasında ilginç olaylar olmaya devam edecek. Eleven ve Mike ile Lucas ve Max’i sonunda çift olarak göreceğimiz yeni sezonda Back to the Future filmine birçok gönderme yapılıyor.

Stranger Things 3. sezon ile yaz tatili başlıyor

 

 

Stranger Things 3. sezon ile yaz tatili başlıyor

Dizinin yeni sezon ilk fragmanda bilinmeyen bir güç robotları yönlendiriyor. Şef ile Joyce’un arasında geçenler ve canavarın geri dönüşüne dikkat çekiliyordu. Yeni fragman ise Hawkins kasabasına 2. sezonda gelen Billy Hargrove adlı karakter havuz etrafında asayişi sağlıyor. Böylece upside-down olayları olmadan önce bir ufak bir soluk alıyoruz. Fragman ile beraber paylaşılan posterlere yazı içinden göz atabilirsiniz.

Stranger Things 3. sezon 4 Temmuz 2019’da Netflix ekranlarında yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.