Sitemizin içeriğini baskın bir halde eline almasına izin verdiğimiz Stranger Things 2. sezonundan son fragman yayınlandı.

Stranger Things ikinci sezonuna çok az bir zaman kaldı. Stranger Things ile ilk televizyon rolünde oynayan Winona Ryder. İlk sezonda David Harbour, Matthew Modine, Finn Woffhard, Natalia Dyer, Cara Buono, Charlie Heaton, Noah Schnapp, Millie Brown, Caleb McLaughlin, Gaten Matarazzo, Joe Chrest, Joe Keery, Rob Morgan, Ross Partridge, Shannon Purser, John Paul Reynolds, Mark Steger gibi isimlerde seti paylaşmıştı. İkinci sezonda bu isimlere sürpriz birkaç isim daha katılabilir.

Hikayede olanlar ise kasabanın çoğunun olaylardan haberi olmadığı, Barb’ın hala kayıp olduğu, Joyce Byers’ın (Winona Ryder) yeni bir erkek arkadaşı olduğu ise kulağımıza gelen bilgiler arasında -yok ya bizde internette gördük. Dizi ise bıraktığı yerden 2 yıl sonrasında yani 1984’te Ghostbusters’ın vizyona girdiği senede geçiyor. Artık çıkmasına sayılı günler kalan dizinin 2. sezonundan son fragman yayınlandı.