Stranger Things 2. Sezona Adım Adım

Netflix’in son dönemde en çok ilgi gören yapımlarından olan Stranger Things’in ikinci sezonundan yeni bir video paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde ise kahramanlarımız ikinci sezonla ilgili Ghostbusters kıyafetleriyle okul önünde görüntülenmişlerdi.

Stranger Things ile ilk televizyon rolünde oynayan Winona Ryder. İlk sezonda David Harbour, Matthew Modine, Finn Woffhard, Natalia Dyer, Cara Buono, Charlie Heaton, Noah Schnapp, Millie Brown, Caleb McLaughlin, Gaten Matarazzo, Joe Chrest, Joe Keery, Rob Morgan, Ross Partridge, Shannon Purser, John Paul Reynolds, Mark Steger gibi isimlerde seti paylaşmıştı.  İkinci sezonda bu isimlere sürpriz birkaç isim daha katılabilir.

Hikayede olanlar ise kasabanın çoğunun olaylardan haberi olmadığı, Barb’ın hala kayıp olduğu, Joyce Byers’ın (Winona Ryder) yeni bir erkek arkadaşı olduğu ise kulağımıza gelen bilgiler arasında -yok ya bizde internetten öğrendik. Dizi ise bıraktığı yerden 2 yıl sonrasında geçecek. İkinci sezonunun ise 2017 yılında Halloween ( Cadılar Bayramı ) zamanı Ekim ayının sonun yayınlanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.