Story Widget nedir? Story Widget nasıl kullanılır?
Story Widget

Story Widget nedir ve nasıl kullanılır sizler için inceledik. Kısaca Story Widget’ı şu şekilde: “Herhangi bir web sitesine hikayeler oluşturup yerleştirebileceğiniz bir araç” olarak açıklayabiliriz.

Story Widget Nedir? Nasıl Kullanılır?

Instagram son dönemlerin en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alıyor. Eğer bu uygulamayı kullanıyorsanız Story Widget aracını rahatlıkla kullanabilir ve yönetebilirsiniz. Bir internet siteniz ve siteniz içerisinde kalma süresini arttırmak istiyorsunuz. Bu araç ile bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Story Widget ile internet siteniz içerisindeki her yerde ve ürün sayfalarınızda hikayeler oluşturabilirsiniz. Ziyaretçi veya müşterilerinize kim olduğunuzu, ürünün ne hakkında olduğunu ve daha fazlasını anlatmak için kullanabileceğiniz hikayeler modülüyle yol gösterebilirsiniz.

İnternet sitenizi daha etkili ve kullanıcı dostu hale getirmek için bu aracı kullanabilirsiniz. Yarattığınız her hikaye ile birlikte ürününüzü ve içeriğinizi kullanıcılarınıza anlatıp diğer sitelerden ayrılmanızı sağlar. Bu araç ile gerek gifler, gerek videolar ve yüksek kaliteli görüntüler ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz tüm bu içerikler ile birlikte sitede kalma süresi ve satışlarınızın artması olası görünüyor.

Neden sitenize eklemelisiniz?

Birçok e-ticaret sitesinin dönüşüm oranının % 1 ila 2 arasında olduğunu biliyor musunuz? Bu, web sitesini ziyaret eden her yüz ziyaretçi için bir veya iki satış anlamına geliyor. Eğer daha karlı bir işletme oluşturup sürdürmek istiyorsanız bu oranı çıkarmanız gerekmektedir. Bu tarz bir dönüşüm oranıyla büyük bir ihtimal ile açtığınız e-ticaret veya içerik türünde bir siteyi faturalarınızı karşılayamacağı için kapatmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu dönüşüm oranını arttırmak için Story Widget adlı araç karşımıza çıkıyor. İnternet sitenizin her sayfasını öncekinden daha anlamlı hale getirmenize izin vererek, ziyaretçileri siteniz içerisinde tutup daha fazla dönüşüm oranı yakalamanızı sağlayabilirsiniz. Bununla beraber ürünlerinizin neden rakiplerinizden daha farklı olduğunu da anlatma olağınıza sahipsiniz.

Story Widget’in özellikleri

  • Self servis Hikaye Oluşturucu
  • JS koduyla kolay kurulum
  • Google Analytics entegrasyonu
  • Hikaye raporları
  • Sınırsız özelleştirme
  • İstediğiniz dilde kullanın

Bu aracı kullanmak için şuradaki bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz. Aylık 50.000 modül yüklemesi için ücretsiz sonrası için makul fiyatlar sunulmuş durumda e-ticaret mağazası ve internet sitesi sahiplerini bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.