Stoner Rock Festivali Desertfest Berlin 3-5 Mayıs 2019'da Başlıyor!

Stoner Rock Festivali Desertfest Berlin 3-5 Mayıs 2019’da Başlıyor!

Stoner Rock festivali Desertfest Berlin 2019‘un başlamasına az bir süre kaldı.

İlk olarak 2009 yılında düzenlenmeye başlayan festival kısa süre içinde kitlesini genişletti. Tarz olarak metal, stoner rock, doom, sludge ve psych türlerindeki festivalin bu yılki kadrosu da eş-dost kıskandıracak türden görünüyor. Giderek büyüyen Deserfest ilk olarak Londra’da gerçekleşti. Ardından Berlin, Antwerp şehirlerine de ulaşan festival geçtiğimiz yıllarda Yunanistan’ın Atina şehrinde de gerçekleşti. Desertscene organizasyonuyla düzenlenmeye başlayan festival yoluna emin adımlarla devam ediyor. 2012’den beri de Berlin’de düzenlenen festivalin bu yılki kadrosunun posterini de sizlerle paylaşıyoruz. Uçak, konaklama ve bilet derken güzel bir tatil niyetinde bir gezi olacağını düşünüyoruz. Bu arada sakallarınıza da özen göstermeyi unutmamanızı öneriyoruz. Festivalde All Them Witches, Witch, Earthless ve Colour Haze başta olmak üzere 50’e yakın grup sahne alıyor.

desertfest berlin 2019 lineup poster tickets date

Desertfest Berlin 2019 bu yıl 3-5 Mayıs’ta Arena Berlin’de gerçekleşecek. Festivale gideyim biraz içeyim biraz da eğleneyim diyorsanız şuradaki adresten biletlerinizi temin edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.