Stephen King’in Romanı IT Filminden İlk Görseller ve Video Geldi

Stephen King‘in ünlü romanlarından IT filminden ilk görüntüler ve videolar gelmeye başladı.

Stephen King‘in romanından filme uyarlanacak IT‘nin yazar kadrosunda ise King’le beraber Gary Dauberman, Chase Palmer ve Cary Joji Fukunaga bulunuyor. Bill Skarsgård yani filmdeki adıyla Pennywise‘ın kırmızı balon sunarken gördüğümüz görseller ve bir adet teaser videosu yayınlandı. Kadrosunda Jaeden Lieberher (Midnight Special’den) Bill Denbrough, Finn Wolfhard (Stranger Things’den) Richie Tozier,  Sophia Lillis’i Beverly Marsh olarak, Jack Dylan Grazer (Tales of Halloween’den) Stan Uris, Wyatt Oleff (Guardians of the Galaxy’den)  Eddie Kaspbrak, Chosen Jacobs (Hawaii Five-0’den ) bildiğimiz oyuncuları bulunduran film King’in 1986’da çok satan kitabı IT’den yeni uyarlamasında bulunuyorlar.

“Mutsuz yaşamlarının birleştirdiği bir grup sosyal açıdan uyumsuz çocuğun kurdukları kulübe verdikleri ismidir. Bu çocukların hepsi zorba Henry Bowers’ın sebep olduğu aynı ızdırap ve eziyete katlanıyor olup ayrıca O’nun hakkından gelebilmek için de mücadele etmektedirler. Richie ve Bev karakterleri King’in 11/22/63 isimli romanında Jack 1958 yılında Derry’ye döndüğü zaman tekrar gözüküyorlar.” gibi bir konusu olan film 8 Eylül’de vizyona girecek filmden ilk görüntüler ve video aşağıda fragman ise yarın gene burada.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.