Stephen King ve J.J. Abrams Bir Arada : Castle Rock

Stephen King ve J.J. Abrams‘ın bir süredir gizlediği projeleri Castle Rock‘tan ilk video geldi.

Peki Neler Olacak ?

 

İkilinin Bad Robot prodüksiyon ile işbirliği yapıp Hulu ekranları için hazırladığı proje Stephen King’in dünyasından esinleniyor. Stephen King’te ise “J.J. Abrams ve ben sizleri Castle Rock’a doğru bir hikayeye doğru yola çıkartıyoruz. Korkma.” tweet atıp durumla ilgili bildirimiyle resmiyeti doruklara taşıyor. Hulu aracılığıyla daha önce de ‘11.22.63’ adlı muhteşem bir Stephen King serisi izlemiştik.   Henüz yayın tarihi belli olmasa da içimizden bir ses bu sene sonuna kadar ekranlara geleceğini söylüyor ve bizde umudumuzu o yönde koruyoruz.

 

Shawshank State Prison, It’s Pennywise, ‘Salem’s Lot’s Marsten House ve Needful Things’ Brian Rusk – ve King’in ana kasabası, gibi Misery’s Annie Wilkes, The Shining’s Danny Torrance ve John Coffey ve Mr. Jingles, The Green Mile’dan bağlantıların hayat bulacağının işaretleri verilen ilk videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.