Stephen King’in IT Filminden Yeni Fragman

Stephen King eseri IT‘nin filminden yeni bir fragman yayınlandı.

. Yazar kadrosunda ise King’le beraber Gary Dauberman, Chase Palmer ve Cary Joji Fukunaga bulunuyor. Bill Skarsgård yani filmdeki adıyla Pennywise‘ın kırmızı balon sunarken gördüğümüz görselleri dün paylaşmıştık . Filmin konusu ise şöyle : “Mutsuz hayatların birleştiği bir grup sosyal açıdan uyumsuz çocuğun kurdukları kulübe verdikleri ismidir. Bu çocukların hepsi zorba Henry Bowers’ın sebep olduğu aynı ızdırap ve eziyete katlanıyor olup ayrıca O’nun hakkından gelebilmek için de mücadele etmektedirler. Richie ve Bev karakterleri King’in 11/22/63 isimli romanında Jack 1958 yılında Derry’ye döndüğü zaman tekrar gözüküyorlar.”

8 Eylül’de vizyona girecek filmin kadrosunda Jaeden Lieberher (Midnight Special’den) Bill Denbrough, Finn Wolfhard (Stranger Things’den) Richie Tozier, Sophia Lillis’i Beverly Marsh olarak, Jack Dylan Grazer (Tales of Halloween’den) Stan Uris, Wyatt Oleff (Guardians of the Galaxy’den) Eddie Kaspbrak, Chosen Jacobs (Hawaii Five-0’den ) bildiğimiz oyuncuları bulunduran film King’in 1986’da çok satan kitabı IT’den yeni uyarlamasından ikinci fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.