Steam Cadılar Bayramı indirimleri ne zamana kadar devam edecek?
|

Steam 2019 Cadılar Bayramı indirimleri başladı!

Steam Cadılar Bayramı indirimi bugün başladı. Steam’de her yıl yapılan indirimlere ek olarak bu yıl daha büyük indirimler yapıldı. Bu süreçte ise serverler çökünce mağazalara erişilmez oldu.

Steam’in her yıl yaptığı indirimler bu sene de 28 Ekim’de başladı ve 1 Kasım tarihine kadar devam edecek. Bu yıl başlayan indirimler sırasında mağazaya olan erişimde aksaklıklar yaşandı. Milyonlarca oyuncunun istek listesindeki oyunları almak için mağazaya yüklenmesi sebebiyle Valve’e ait olan sunucular bu yükü kaldıramadı. Şimdilik mağazaya erişim kısıtlı da olsa devam ediyor olsa da ara sıra Steam Cadılar Bayramı sayfasını göremeyebilirsiniz. Oyuncuların en sevdiği oyunların uygun fiyatlara sunulduğu bu indirimler kısa süreli olarak başlatılıyor ve ardından en fazla 1 hafta süresi sonunda bitiyor. Cadılar Bayramı’nın her yıl 31 Ekim’de kutlandığını hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir: Agar io, Krunker io benzeri bağımlılık yapan 10 oyun – 2019

Steam Cadılar Bayramı indirimi tarihleri!

Cadılar Bayramı İndirimleri’nin hemen ardından firma tarafından her yıl olduğu gibi 2 büyük indirim kampanyası daha düzenlenecek: Bunlar sırasıyla Steam Black Firday (Sonbahar) İndirimleri ve Steam Kış İndirimleri olarak ikiye ayrılıyor. Fakat bu indirimlerin henüz tam tarihleri belli olmadı.

Bu yıl 28 Ekim’de başlayıp 1 Kasım’a kadar devam edeceği söylenen Steam Cadılar Bayramı İndirimleri boyunca 1 TL’ye bile oyun satın alınabilecek. İndirim tarihleri arasında oyunları satın aldıktan sonra, indirim sonrası iade talebi açmanız durumunda aldığınız fiyat üzerinden iade yapılıyor. Söz konusu oyunun indirimsiz fiyatından işlem yapılmayacağını da belirtelim. Steam’in Cadılar Bayramı indirimlerine şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.