Steam Cadılar Bayramı indirimleri ne zamana kadar devam edecek?

Steam Cadılar Bayramı indirimi bugün başladı. Steam’de her yıl yapılan indirimlere ek olarak bu yıl daha büyük indirimler yapıldı. Bu süreçte ise serverler çökünce mağazalara erişilmez oldu.

Steam’in her yıl yaptığı indirimler bu sene de 28 Ekim’de başladı ve 1 Kasım tarihine kadar devam edecek. Bu yıl başlayan indirimler sırasında mağazaya olan erişimde aksaklıklar yaşandı. Milyonlarca oyuncunun istek listesindeki oyunları almak için mağazaya yüklenmesi sebebiyle Valve’e ait olan sunucular bu yükü kaldıramadı. Şimdilik mağazaya erişim kısıtlı da olsa devam ediyor olsa da ara sıra Steam Cadılar Bayramı sayfasını göremeyebilirsiniz. Oyuncuların en sevdiği oyunların uygun fiyatlara sunulduğu bu indirimler kısa süreli olarak başlatılıyor ve ardından en fazla 1 hafta süresi sonunda bitiyor. Cadılar Bayramı’nın her yıl 31 Ekim’de kutlandığını hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir: Agar io, Krunker io benzeri bağımlılık yapan 10 oyun – 2019

Steam Cadılar Bayramı indirimi tarihleri!

Cadılar Bayramı İndirimleri’nin hemen ardından firma tarafından her yıl olduğu gibi 2 büyük indirim kampanyası daha düzenlenecek: Bunlar sırasıyla Steam Black Firday (Sonbahar) İndirimleri ve Steam Kış İndirimleri olarak ikiye ayrılıyor. Fakat bu indirimlerin henüz tam tarihleri belli olmadı.

Bu yıl 28 Ekim’de başlayıp 1 Kasım’a kadar devam edeceği söylenen Steam Cadılar Bayramı İndirimleri boyunca 1 TL’ye bile oyun satın alınabilecek. İndirim tarihleri arasında oyunları satın aldıktan sonra, indirim sonrası iade talebi açmanız durumunda aldığınız fiyat üzerinden iade yapılıyor. Söz konusu oyunun indirimsiz fiyatından işlem yapılmayacağını da belirtelim. Steam’in Cadılar Bayramı indirimlerine şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

(English) Chet Baker Hayatını Anlatan Born to Be Blue Filminden İlk FragmanChet Baker Filminden İlk Fragman

1929’da Amerikanın Oklahoma eyaletinde doğmuş Caz müziğinin gelmiş geçmiş en iyi trompet…

(English) In Flames’te Ayrılık!Peter Iwers Is Leaving In Flames

İsveçli grup In Flames’ten bass gitarist Peter Iwers, grubun Facebook sayfası üzerinden…