start.me nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Tüm özellikleri!

start.me nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Tüm özellikleri!

Start.me nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Tüm özelliklerini ve detaylarını sizler için derlediğimiz bu haberde bulabilirsiniz.

Start.me, yer imlerinizi ekleyip rahatlıkla arama yapabileceğiniz ve bununla beraber kullanabileceğiniz bir başlangıç sayfasıdır. Ancak siz Chrome’da yeni sayfanızı güzel bir kişisel kontrol paneline dönüştürmek istiyorsanız bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Yer imlerinizi senkronize etmek zorunda kalmadan tüm cihazlarınızda ve diğer tarayıcılarda (Firefox, Safari, Edge, Opera) çalışan bu site +700.000’den fazla kullanıcı tarafından kullanılan bir başlangıç ​​sayfasıdır. Bu başlangıç sayfası ile beraber tüm yer imlerinize, haber yayınlarınıza, notlarınıza ve web servislerinize anında erişebiliyorsunuz. Bu kişisel panel sayesinde daha düzenli olabilirsiniz.

Start.me özellikleri nedir?

Giriş sayfanıza sık girdiğiniz siteler ve bu sitelerin RSS yani yeni içerik bildirimleriyle birlikte takvim, mail, not defteri gibi widgetler oluşturabilirsiniz. Bunların dışında +3,500 widget, arka planlar, ayrıca videoyu, web sayfalarını ve diğer web içeriğini yerleştirip bunu paylaşıp kolaylıkla başka kişilerle beraber kullanabiliyorsunuz.

Start.me kendini şu şekilde tanıtıyor: “İnternette çok fazla zaman harcıyoruz. Keşif için web’de geziniyoruz. Ya da lezzetli bir yemek tarifi veya bir motivasyon makaleleri arıyoruz. start.me’nin yer imi yöneticisi ile kolayca kaydedebilir ve özelleştirilebilir ve favori web sayfalarınızı düzenleyebilirsiniz. start.me kullanarak kolayca aradığınız linkleri bulabilir ve zamandan tasarruf yapabilirsiniz.” Start.me‘nin Google Chrome eklentisini şuradaki sayfadan indirebilirsiniz. İnternet sayfasına ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.