start.me nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Tüm özellikleri!

Start.me nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Tüm özelliklerini ve detaylarını sizler için derlediğimiz bu haberde bulabilirsiniz.

Start.me, yer imlerinizi ekleyip rahatlıkla arama yapabileceğiniz ve bununla beraber kullanabileceğiniz bir başlangıç sayfasıdır. Ancak siz Chrome’da yeni sayfanızı güzel bir kişisel kontrol paneline dönüştürmek istiyorsanız bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Yer imlerinizi senkronize etmek zorunda kalmadan tüm cihazlarınızda ve diğer tarayıcılarda (Firefox, Safari, Edge, Opera) çalışan bu site +700.000’den fazla kullanıcı tarafından kullanılan bir başlangıç ​​sayfasıdır. Bu başlangıç sayfası ile beraber tüm yer imlerinize, haber yayınlarınıza, notlarınıza ve web servislerinize anında erişebiliyorsunuz. Bu kişisel panel sayesinde daha düzenli olabilirsiniz.

Start.me özellikleri nedir?

Giriş sayfanıza sık girdiğiniz siteler ve bu sitelerin RSS yani yeni içerik bildirimleriyle birlikte takvim, mail, not defteri gibi widgetler oluşturabilirsiniz. Bunların dışında +3,500 widget, arka planlar, ayrıca videoyu, web sayfalarını ve diğer web içeriğini yerleştirip bunu paylaşıp kolaylıkla başka kişilerle beraber kullanabiliyorsunuz.

Start.me kendini şu şekilde tanıtıyor: “İnternette çok fazla zaman harcıyoruz. Keşif için web’de geziniyoruz. Ya da lezzetli bir yemek tarifi veya bir motivasyon makaleleri arıyoruz. start.me’nin yer imi yöneticisi ile kolayca kaydedebilir ve özelleştirilebilir ve favori web sayfalarınızı düzenleyebilirsiniz. start.me kullanarak kolayca aradığınız linkleri bulabilir ve zamandan tasarruf yapabilirsiniz.” Start.me‘nin Google Chrome eklentisini şuradaki sayfadan indirebilirsiniz. İnternet sayfasına ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…