| |

Star Wars: The Force Awakens Oyuncakları Satışa Çıktı

Heyecanla beklediğimiz “Star Wars Episode VII: The Force Awakens”ın gösterim tarihi yaklaşırken, Disney ve Lucasfilm heyecanı daha da artırmak ve biraz da keseyi doldurmak amaçlı yeniliklerle karşımıza çıktı. Yeni filmden kitaplar ve oyuncakları, 4 Eylül Cuma günü (Force Friday) satışa sundular.

Oyuncaklardan en dikkat çeken «BB-8» denen yeni bir droid. Top gibi yuvarlanan tatlılık abidesi droid’in yapmadığı şey yok gibi. Akıllı telefonla kontrol edebilen bu droid, Star Wars hayranlarının yeni sanal bebeği olacak gibi duruyor.

 

safasf

 

Satışa çıkarılan oyuncaklarla birlikte, filmdeki yeni karakterleri yavaş yavaş görmeye başlıyoruz. Bu karakterlerden biri «Guavian Enforcer» adıyla çıkıyor karşımıza. Görüntüsü Deadpool’a benzeyen karaktere dair açıklama, oyuncak kutusunun arkasında şu şekilde anlatılmış:

“Guavian Gang’in koruma askerleri, kendilerini diğer ölümcül suçlulardan ayıran güçlü zırhlara sahip.”

Yeni karakterlerden olan Kylo Ren’den, yepyeni Stormtrooperlar’a, lightsaberlara kadar çeşit çeşit oyuncaklar satışa sunuldu. Birçok ülkede yapılan «unboxing» etkinliklerini Star Wars’un resmi Youtube kanalından izleyebilirsiniz. Oyuncakların fiyatları biraz tuzlu olsa da, koleksiyon yapanlar için: «may the force be with your bank accounts!».

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.