Tüm Star Wars Filmlerini İçeren Star Wars: Always Fragmanı Yayında!
|

Tüm Star Wars Filmlerini İçeren Star Wars: Always Fragmanı Yayında!

Topher Grace bugüne kadar sinemada izlediğimiz Star Wars filmlerini birleştirdiği Star Wars: Always adlı fragmanı yayınladı.

En son olarak BlacKkKlansman’da rol alan oyuncu ayrıca büyük bir Star Wars hayranı olarak biliniyor. Efsane yapım bu zamana kadar yayınlanan 10 filme, animasyon serilerine, kitaplar ve çizgi romanlara konu olmuştur. Bu efsane yapıma özel hazırlanan 5 dakikalık fragman ile beraber serinin neredeyse tüm ilgi çekici noktalarından bahsediliyor. Jeff Yorkes ile hazırladığı bu videodaki bilgileri eski üçlemenin (Episode IV-V-VI) seslerini kullanarak aktarıyor. Karakterlerin geçmiş yaşamları için yeni üçleme (Episode I-II-III)’den ve Rogue One ile Solo’dan görüntüler kullanılıyor. Videonun son kısımları için ise Disney filmleri (Episode VII-IIX) ile kapanış yapılıyor.

topher grace star wars fragman star wars filmleri izle

Oyuncu daha önce de Star Wars Episode I-II-III serisini birleştirip 85 dakikalık tek bir film haline getirmişti. Star Wars: Episode IX filminin çekimlerinin bittiği ve 20 Aralık’ta vizyona girmesini beklediğimiz şu zamanlarda belki de yeniden seriye başlamak için gaza gelebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.