Spotify Wrapped 2020 ile yılın özeti ve en çok dinledikleriniz yayında!
|

Spotify Wrapped 2020 ile yılın özeti ve en çok dinledikleriniz yayında!

Spotify ile 2020 yılında en çok neleri dinlediğinizi ve neleri kaçırdığınızı göstermesi için hazırladığı Spotify Wrapped yani Spotify 2020 Kişisel Özeti uygulaması yayınlandı.

Geçtiğimiz sene yine haberini paylaştığımız Wrapped geri döndü. Spotify gerek kullanıcı sayısı gerekse kullanıcılarına yönelik yeni geliştirmeleriyle öne çıkan İsveçli bir müzik servisi olarak 2006 yılında kurulmuştur. Platform kullanıcı sayısının yüksek olmasından dolayı elinde büyük bir datayı tutuyor. Bu datayı ise yılın belli dönemlerinde farklı uygulamalar ile kullanıyor. Wrapped adındaki bu uygulamayla da o yıl içerisinde en çok dinlediğiniz sanatçıyı, albümü, şarkıyı, türleri ve podcasti gösteren şık bir websitesi hazırlanmış durumda sizleri bekliyor. Ayrıca siz bu listeyi ve görsel çıktınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Hatta bu liste dışında da ne kaçırdığınızı ve 2021 yılına neleri dinleyerek girmeniz gerektiğini de sizlere önererek dikkat çekiyor.

Spotify 2020 yılın özeti listeniz, mevsimlik dinleme alışkanlıklarınız ile başlıyor. Kış, İlkbahar, Yaz ve Sonbahar mevsimlerinde en çok dinlediğiniz şarkıyı size gösteriyor. Sonrasında ise en çok dinlediğiniz ilk 5 şanatçıyı ve şarkıyı sunuyor.

Spotify 2020 Kişisel Özeti listenizi paylaşmayı unutmayın!

Spotify, bu yıl da kullanıcılarının 2020 yılı içerisinde en çok dinledikleri şarkıları bir çalma listesini herkes için özelleştiriyor. Bu çalma listesi “Favori Şarkıların 2020” tanımlamasıyla her kullanıcıya özel olarak değişiyor.

Spotify Wrapped 2020 uygulamasındaki listenize ve daha fazlasına ulaşmak isterseniz bugün aktif olan şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.