Spotify Wrapped 2019 ile yılın özeti ne zaman yayınlanacak?

Spotify ile 2019 yılında en çok neleri dinlediğinizi ve neleri kaçırdığınızı göstermesi için hazırladığı Spotify Wrapped uygulaması Aralık ayında yayınlanacak.

Geçtiğimiz yıl paylaşımını yaptığımız ve birçok kişiye ulaştığımız Wrapped geri dönüyor. Spotify gerek kullanıcı sayısı gerekse kullanıcılarına yönelik geliştirdikleriyle öne çıkan İsveçli bir müzik servisidir. Her yıl kullanıcılarının ne yaptığının istatiğini tutan büyük bir datayı elinde tutan platform her yılın Aralık ayında ellerinde bulundurdukları ve çok beklenen bir listeyi paylaşıyor. Wrapped adındaki bu uygulamayla o yıl içerisinde en çok dinlediğiniz sanatçıyı, albümü, şarkıyı ve türleri gösteren şık bir websitesi hazır hale geliyor ve bu da size bir çıktı veriyor. Bu görsel çıktıyı da sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Hatta bu liste dışında da ne kaçırdığınızı ve 2020 yılına neleri dinleyerek girmeniz gerektiğini de sizlere öneriyor.

Spotify Wrapped 2019 ne zaman çıkacak?

Platform her yıl Aralık ayında çıkarak kullanıcılarına yılın son zamanlarında uygulama içerisinde ne kadar müzik dinlediğinin ayrıntısını vermeye devam edecek. Eğer sizler bu Spotify Wrapped 2019 uygulamasındaki bilgilere ulaşmak isterseniz kısa bir süre içerisinde aktif olacak şuradaki bağlantıya göz atabilirsiniz. 10 Aralık 2019 tarihinde aktif olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca YouTube kanalımız Zararına Sohbetler’in resmi podcast yayınlarını dinlemenizi ve Spotify üzerinden takip et butonuna basmanızı öneriyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bizlere Sertsesli veya Zararına Sohbetler üzerinden iletebilirsiniz. O İş Aslında Öyle Değil 2. sezonuyla haftanın film, oyun, dizi ve çizgi roman haberlerini sizler için derliyor, yorumluyor ve üzerine sohbet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…