Spotify Wrapped 2019 ile yılın özeti ve en çok dinledikleriniz uygulaması!

Spotify ile 2019 yılında en çok neleri dinlediğinizi ve neleri kaçırdığınızı göstermesi için hazırladığı Spotify Wrapped yani Spotify 2019 Kişisel Özeti uygulaması yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl paylaşımını haberini yaptığımız Wrapped geri döndü. Spotify gerek kullanıcı sayısı gerekse kullanıcılarına yönelik yeni geliştirmeleriyle öne çıkan İsveçli bir müzik servisi olarak 2006 yılında kurulmuştur. Platform kullanıcı sayısının yüksek olmasından dolayı elinde büyük bir datayı tutuyor. Bu datayı ise yılın belli dönemlerinde farklı uygulamalar ile kullanıyor. Wrapped adındaki bu uygulamayla da o yıl içerisinde en çok dinlediğiniz sanatçıyı, albümü, şarkıyı, türleri ve podcasti gösteren şık bir websitesi hazırlanmış durumda sizleri bekliyor. Ayrıca siz bu listeyi ve görsel çıktınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Hatta bu liste dışında da ne kaçırdığınızı ve 2020 yılına neleri dinleyerek girmeniz gerektiğini de sizlere önererek dikkat çekiyor.

Spotify 2019 yılın özeti listeniz, mevsimlik dinleme alışkanlıklarınız ile başlıyor. Kış, İlkbahar, Yaz ve Sonbahar mevsimlerinde en çok dinlediğiniz şarkıyı size gösteriyor. Sonrasında ise en çok dinlediğiniz ilk 5 şanatçıyı ve şarkıyı sunuyor. Diğer bir adımda dinlediğiniz sanatçıların ülkelerine dair küçük bir görseli gösteriyor. 8. sayfaya geçtiğiniz sırada ise bu sefer farklı bir tasarım ile beraber hangi türü daha çok tercih ettiğinizi gösteriyor.

Spotify 2019 Kişisel Özeti listenizi paylaşmayı unutmayın!

Spotify, bu yıl da kullanıcılarının 2019 yılı içerisinde en çok dinledikleri şarkıları bir çalma listesini herkes için özelleştiriyor. Bu çalma listesi “Favori Şarkıların 2019” tanımlamasıyla her kullanıcıya özel olarak değişiyor.

Spotify Wrapped 2019 uygulamasındaki listenize ve daha fazlasına ulaşmak isterseniz bugün aktif olan şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…