Spotify Kendi Stream Müzik Cihazını Çıkarıyor

Spotify Kendi Stream Müzik Cihazını Çıkarıyor

Çıktığı günden itibaren online müzik sektörüne farklı bir yön veren Spotify ilk müzik cihazını çıkarmaya hazırlanıyor.

Şirketin geçtiğimiz seneden beri büyümesinde duraksamalar yaşadığını biliyoruz. Bunun hakkında Apple Music’ten Jimmy Lovine  “Apple, Amazon, Google… Bunların hepsinin birçok başka işi var ve stream müzik sadece küçük bir kol. Apple telefon satar, tablet satar, Amazon ücretli video ağı Prime’a yüklenir ama bir şekilde bütçesini toparlar. Fakat Spotify öyle değil, onların tek işi bu” diye konuşan Jimmy Iovine piyasanın kırılganlığına değindi ve “Bir sabah Amazon CEO’su Jeff Bezos uyansa ve -bugünden itibaren aynı hizmeti $7.99’a veriyoruz- dese bu fiyat Amazon’u yıkmaz fakat piyasa tepetaklak olur. ” diye belirtiyor.

Apple, Amazon, Google

Music Ally‘nin haberine göre Spotify bu kısımda yeni şeyler yapmak istediği için Stockholm ofisi için birkaç iş ilanı açmıştı. Eğer ürün çıkarsa bunun Amazon Echo veya Apple HomePode gibi doğrudan internete bağlanıp müzik dinleme imkanı verecek bir aygıt olacağı tahmin ediliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=E-wbGBc4BuY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.