Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 filminin vizyon tarihi açıklandı!

Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 filminin vizyon tarihi açıklandı. Animasyon filmin devamı 2022 yılında geliyor.

Serinin ilk animasyonu geçtiğimiz yıl 13 Aralık 2018 tarihinde vizyona girmişti. Diğer Spider-Man hikayelerinden farklı bir biçimde karşımıza çıkan yapım çizgi romanlardaki Peter Parker karakterine alışkın olanları şaşırtmıştı. Türkçesi Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde olarak çevrilerek vizyondaki yerini alan film, dünyayı kurtarmaya çalışan Brooklyn’li genç Miles Morales’in hikayesini konu ediniyor. Peter Parker ve diğer birçok “alternatif” Spider-Man ile birlik olan Miles, dünyayı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye atılıyordu. Bu animasyon yapım dünya çapında 350 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde etmesinin yanı sıra yılın en iyi animasyon filmi Oscar’ını da kazandı. Bugün Sony Pictures Animation bu animasyonun yenisinin geleceğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir: Into The Spider-Verse Filmi Yılbaşı Müzikleri Yayında [Dinle]

Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 vizyon tarihi ve detayları!

Birçok platformda geçen yılın en iyi animasyonu olarak geçen yapımı hem hayranlar hem de eleştirmenler çok beğendi. Yeni Spider-Man animasyonun da zaman kaybetmeden gelmesine ön ayak oldu. Filmin Twitter resmi hesabı Spider-Man: In Spider-Verse 2’nin çıkış tarihini Miles Morales‘in Spidey logosunun bir GIF’iyle takipçileriyle paylaştı. Filmin detayları belli olmasa da post-credits sahnesinde geçen Spider-Man 2099’un gelişi ve Miguel O’Hara arasında bir konu içerisinde olacağı tahmin ediliyor.

İlk filmin yönetmenlikleri Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman üstlenilmişti. Senaryosu Phil Lord tarafından yazılan çizgi romanın seslendirme kadrosunda Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Liev Schreiber ve Jake Johnson bulunmuştu. Yeni filmin detayları geldikçe sizlerle paylaşacağız. Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 filminin vizyon tarihi 8 Nisan 2022 olarak açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…