Spider-Man: Far From Home fragmanı yayında! Avengers: Endgame içerir

Marvel evreninin sevilen kahramanlarından Örümcek Adam’ın son filmi Spider-Man: Far From Home fragmanı yayınlandı.

Filmin ilk fragmanı Brezilya’da düzenlenen Comic-Con‘da ortaya çıkmıştı. Bundan kısa süre sonra da resmi fragmanı paylaşılan yeni Spider-Man filmi için yeni fragman geldi. Jake Gyllenhaal’un yer aldığı ve Mysterio’yu oynadığı filmde farklı bir Örümcek Adam hikayesi anlatılıyor. Başrolünde Örümcek-Adam’a hayat veren Tom Holand‘ı gördüğümüz filmin yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor.

Spider-Man: Far From Home filminin konusu

Örümcek Adam’ın düşmanları arasında yer alan karakterin aslında iyi biri olmaya çalıştığı ve kötülükten kurtulma çabasına tanıklık edeceğiz. Fragmanın başında Tom Holland çıkıp “Avengers: Endgame’i izlemediyseniz bu fragmanı izlemeyin, spoiler içeriyor” deyişiyle uyardığı filmin hikayesinde Avengers: Endgame yapımındaki olaylar sonrası Peter Parker ve arkadaşları yaz tatilini Avrupa’ya yapıyorlar. Ancak Peter Parker, babası ve Ben Eniştesi sonrasında üçüncü defa bir baba figürünü, Tony Stark’ı kaybetmesiyle bir hayli üzgün görünüyor. Peter Parker kendini Quentin Beck, yani nam-ı diğer Mysterio olarak bilinen bir kötülüğe karşı arkadaşlarını kurtarmaya çalışırken atıldığı bir macerada buluyor.

Spider-Man: Far From Home filminin konusu

Bu yaz vizyona girecek filmin yapımcılığını Marvel Studios ve Columbia Pictures üstlenirken dağıtıcılığını ise Sony Pictures yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Oyuncu kadrosunda ise Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Cobie Smulders, Samuel L. Jackson, Jon Favreau ve Michael Keaton önemli isimler bulunuyor. Spider-Man: Far From Home filmi 2 Temmuz 2019’da vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

(English) Ryan Gosling’li First Man Filminden Yepyeni FragmanNew Trailer for Ryan Gosling in Neil Armstrong Biopic First Man Movie

Damien Chazelle ve Ryan Gosling’in La La Land’den sonra yeniden buluştuğu First…

Spotify metal müzik türlerinde önde olanları sıraladı

Spotify metal müziğin 25 alt türünde kullanıcılar tarafından çok dinlenen isimleri açıkladı.…