Spider-Man: Far From Home fragmanı yayında! Avengers: Endgame içerir

Spider-Man: Far From Home fragmanı yayında! Avengers: Endgame içerir

Marvel evreninin sevilen kahramanlarından Örümcek Adam’ın son filmi Spider-Man: Far From Home fragmanı yayınlandı.

Filmin ilk fragmanı Brezilya’da düzenlenen Comic-Con‘da ortaya çıkmıştı. Bundan kısa süre sonra da resmi fragmanı paylaşılan yeni Spider-Man filmi için yeni fragman geldi. Jake Gyllenhaal’un yer aldığı ve Mysterio’yu oynadığı filmde farklı bir Örümcek Adam hikayesi anlatılıyor. Başrolünde Örümcek-Adam’a hayat veren Tom Holand‘ı gördüğümüz filmin yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor.

Spider-Man: Far From Home filminin konusu

Örümcek Adam’ın düşmanları arasında yer alan karakterin aslında iyi biri olmaya çalıştığı ve kötülükten kurtulma çabasına tanıklık edeceğiz. Fragmanın başında Tom Holland çıkıp “Avengers: Endgame’i izlemediyseniz bu fragmanı izlemeyin, spoiler içeriyor” deyişiyle uyardığı filmin hikayesinde Avengers: Endgame yapımındaki olaylar sonrası Peter Parker ve arkadaşları yaz tatilini Avrupa’ya yapıyorlar. Ancak Peter Parker, babası ve Ben Eniştesi sonrasında üçüncü defa bir baba figürünü, Tony Stark’ı kaybetmesiyle bir hayli üzgün görünüyor. Peter Parker kendini Quentin Beck, yani nam-ı diğer Mysterio olarak bilinen bir kötülüğe karşı arkadaşlarını kurtarmaya çalışırken atıldığı bir macerada buluyor.

Spider-Man: Far From Home filminin konusu

Bu yaz vizyona girecek filmin yapımcılığını Marvel Studios ve Columbia Pictures üstlenirken dağıtıcılığını ise Sony Pictures yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Oyuncu kadrosunda ise Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Cobie Smulders, Samuel L. Jackson, Jon Favreau ve Michael Keaton önemli isimler bulunuyor. Spider-Man: Far From Home filmi 2 Temmuz 2019’da vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.