Spider-Man Animasyonu Spider-Man: Into The Spider-Verse'den Fragman!

Spider-Man Animasyonu Spider-Man: Into The Spider-Verse’den Fragman!

Farklı bir Spider-Man deneyimini ortaya koyacak Spider-Man: Into The Spider-Verse animasyonundan ilk fragman paylaşıldı.

Spider-Man: Into the Spider-Verse alıştığımız Spider-Man hikayelerinden farklı bir yönü ortaya koyuyor. Genelde çizgi romanlardaki Peter Parker karakterini geçen filmlere alışkın olanları köşeye sıkıştırıyor. Miles Morales ve Gwen Stacy’i de beraberinde gördüğümüz hikayenin içinde Örümcek Adam, paralel boyutları geçiyor. Ardından tüm gerçekliklere yönelik bir tehdidi durdurmaya çalışmasına tanıklık edeceğiz. Spider-Gwen durumunda ise “Peter Parker değilde Stacy’i ısırılsa nasıl olurdu ? ” düşüncesine dikkat çekiliyor. Aksiyon ve macerayı yüksek bir tansiyonla göreceğimiz animasyon yapımda yönetmenlikleri Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman üstleniyor. Aslı Phil Lord tarafından yazılan çizgi romanın seslendirme kadrosunda Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Liev Schreiber ve Jake Johnson bulunuyor.

Spider-Man: Into The Spider-Verse Animation

Film, 14 Aralık’ta vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.