Spider-Man: Into The Spider-Verse Filmi Yılbaşı Müzikleri Yayında [Dinle]

Gişeye girdiği tarihten beri hasılatlarıyla şaşırtan Spider-Man: Into The Spider-Verse yılbaşı albümünün müzikleri yayınlandı.

Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyonuyla alıştığımız Spider-Man hikayeleri biraz daha farklılaşıyor. Normalde çizgi romanlardaki Peter Parker karakteri geçen filmlere alışkın olanları köşeye sıkıştıracak. Miles Morales ve Gwen Stacy’i de beraberinde gördüğümüz hikayenin içinde Örümcek Adam, paralel boyutları geçiyor. Ardından tüm gerçekliklere yönelik bir tehdidi durdurmaya çalışmasına tanıklık edeceğiz. Spider-Gwen durumunda ise “Peter Parker değilde Stacy’i ısırılsa nasıl olurdu ?” düşüncesine odaklanılıyor. Aksiyon ve macerayı yüksek bir tansiyonla göreceğimiz animasyon yapımda yönetmenlikleri Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman üstleniyor. Phil Lord tarafından yazılan çizgi romanın seslendirme kadrosunda Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Liev Schreiber ve Jake Johnson yer alıyor. Animasyon gerek Rotten Tomatoes gerekse IMDb gibi sitelerde aldığı yüksek puanlar ile eleştirmenlerin gönlünü kazandı.

 Spider-Man: Into The Spider-Verse A Very Spidey Christmas - EP album listen

Müzikleriyle de beğeni toplayan yapım A Very Spidey Christmas – EP adlı albümde Vince Staples, Post Malone, Swae Lee, Nicki Minaj, Lil Wayne ve Ty Dolla Sign gibi sanatçıları buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…