Söz 80. bölüm full HD izle! Söz 81. bölüm fragman ön izleme yayında!

Söz 80. bölüm full HD izle! Söz 81. bölüm fragman ön izleme yayında!

Söz 81. bölüm 6 Mayıs pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Söz Dizisi 80. bölüm özeti:

Söz 80. bölüm resmi özeti şöyle: “Yavuz’un zekice planı sonucunda Dragan yakalanıyor!

Yavuz’un zekice planı sonucunda yakalanan Dragan adalet önünde hesap vermesi için tutuklanır. Eylem’in zor durumda olduğunu gören Tim hemen harekete geçip önlerine geleni indirir. Tim Eylem’e ulaştığında onu kafasına dayanmış bir silahla tehlikenin ortasında bulur. Yavuz ve Kopuk, Linda’dan aldıkları önemli bilgiler ışığında terör devleti planlarının arkasındaki kişiyi araştırmaya koyulurlar. Büyük patrona ulaşabilecekleri bir adres öğrenirler.

Bu sırada İstanbul bir terör saldırısıyla sarsılır. Halk otobüsünde silahlı bir terörist El Muğdar’ın serbest bırakılması talebiyle bir katliam girişiminde bulunur. Harekât merkezinde Dragan ve yakın adamı Sadık paralel sorguya alınır. Dragan serbest bırakılmazsa İstanbul’un her yerinde büyük patlamalar olacağı tehdidinde bulunur. Eylem ve Yavuz çapraz sorguda önemli bilgiler edinirler. Tim ve Yavuz ayrı kollardan İstanbul’daki olası terör saldırılarının önüne geçmek için harekete geçerler. Tim meydandaki canlı bombaların peşindeyken Yavuz da bu saldırıların arkasındaki asıl kişinin peşindedir. Zamana karşı verilen gerilim dolu mücadele esnasında daha büyük bir tehlikenin yaklaşmakta olduğunu anlayacaklardır.”

Dizinin yeni bölümü kanalın yayın akışında yerini aldı. Söz dizisinin 81. bölümü haftaya pazartesi günü Star TV ekranlarında devam edecek.

Söz 81. bölüm fragmanı ön izleme yayında!

Dizinin yeni bölüm fragmanı paylaşıldı.

Dizinin Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan Söz 79tsöz. bölümün tamamını birazdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=KDYW_TsG1GE&list=PL2yjjEgnAItUY1UiDTldahDh7FvoCgx2o

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.