Söz 77. bölüm full HD izle! Söz 78. bölüm fragman ön izleme yayında!

Söz 77. bölüm full HD izle! Söz 78. bölüm fragman ön izleme yayında!

Söz 78. bölüm 15 Nisan pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Söz Dizisi 77. bölüm özeti:

Söz 77. bölüm resmi özeti şöyle: “Yavuz’a yardım eden Derya’nın başı beladadır. Yavuz’a yardım eden Derya’nın başı beladadır. Mesleğinden atılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Derya için bu olay zor günlerin başlangıcı olacaktır. Melisa’nın Cahit tarafından tutsak edildiğini öğrenen Keşanlı Eylem’in de yardımıyla Melisa’nın tutulduğu yeri öğrenir. Kardeşleriyle birlikte sevdiği kadını kurtarmak için harekete geçer.

Derya’yı düşürdüğü zor durumdan kurtarmak isteyen Yavuz, aynı zamanda El Muğdar’ı geri almak için çabalayan Linda’nın hain planı ile karşı karşıyadır. Kurulacak terör devleti için ilk somut adım olarak Türkiye sınırına yakın bir bölgede düzenlenen tören canlı olarak tüm dünya medyasında yayınlanır. Sınırımıza yakın bölgede çekilen sözde devlet ait bayrağı indirmek için Tim süratle harekete geçer. Linda’nın tehditleri üzerine Yavuz Derya’nın hayatının tehlikede olduğunu anlayıp canla başla Derya’ya ulaşmaya çalışır. Bu sırada Derya da Linda’nın kendisi için gönderdiği tetikçi ile gerilim dolu bir yolculuğa çıkar.”

Dizinin yeni bölümü kanalın yayın akışında yerini aldı. Söz dizisinin 78. bölümü haftaya pazartesi günü Star TV ekranlarında devam edecek.

Söz 78. bölüm fragmanı ön izleme yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı.

Dizinin Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan Söz 77. bölümün tamamını birazdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=n27oldfya20&list=PL2yjjEgnAItU6JZ124RDlg5EJPdRRmdPA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.