Söz 76. bölüm full HD izle! Söz 77. bölüm fragman ön izleme yayında!

Söz 76. bölüm full HD izle! Söz 77. bölüm fragman ön izleme yayında!

Söz 77. bölüm 8 Nisan pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Söz Dizisi 76. bölüm özeti:

Söz 76. bölüm resmi özeti şöyle: “Derya ve Yavuz, ayrılığın eşiğine geliyorlar!

Baskın yapılan hücre evinde karşısında Yavuz’u bulan Derya bunca zamandır duyduğu tüm şüphelerde haklı çıkmanın hayal kırıklığını yaşıyordur. Büyük bir hesaplaşma içine giren Derya ve Yavuz ayrılığın eşiğine gelirler. Tim tarafından köşeye sıkıştırılan Dragan kaçış yolu olarak Karabatak’ı kullanır. Fakat yaptığı planla Tim’in atlattığını düşünürken yolun sonuna geldiğini anlayacaktır. Kurulacak terör devleti için planlarına devam eden Linda, kurulacak ülkenin başına getirilecek kişi olan El Muğdar’ı ülkeye sokmanın hazırlığı içindedirler. Fakat buna izin vermemek için Yavuz her yolu deneyecektir.

Sorgu işleminin ardından Başsavcılığa sevk edilen Yavuz’u yolda bekleyen büyük bir tehlike vardır. Bunu fırsata çeviren Yavuz, Linda’nın planlarını altüst etmek için harekete geçer fakat bu durum Derya’yı zora sokacaktır.”

Dizinin yeni bölümü kanalın yayın akışında yerini aldı. Söz dizisinin 77. bölümü haftaya pazartesi günü Star TV ekranlarında devam edecek.

Söz 77. bölüm fragmanı ön izleme yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı.

Dizinin Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan Söz 76. bölümün tamamını birazdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=fMcdjPAXGiM&list=PL2yjjEgnAItVRyD8YzFsIfSs0YFhmXGp7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.