Söz 75. bölüm full HD izle! Söz 76. bölüm fragman ön izleme yayında!

Söz 75. bölüm full HD izle! Söz 76. bölüm fragman ön izleme yayında!

Söz 76. bölüm 1 Nisan pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Söz Dizisi 75. bölüm özeti:

Dizinin bir önceki bölümde şunlar: “Yavuz, ölümle burun buruna!
Konsoloslukta ölümle burun buruna gelen Yavuz’un yardımına Kopuk yetişir. Konsoloslukta sıkışıp kalan Kopuk ve Yavuz için bu işin içinden tek çıkış yolu vardır. Başkonsolosu da yanlarında götürmektir.

Başkonsolos ’un kaçırılması yeni bir krize neden olur. Böyle bir uluslararası bir krizin eşiğindeyken anma etkinliklerine saldırı ihbarının alınması harekât merkezinde şok etkisi yaratır. Nitrogliserin yüklü araç şehrin içinde ilerlerken Tim patlamayı engellemek için aracın peşine düşer. Tahribat gücü yüksek kimyasalı etkisiz hale getirmek isteyen Tim’i gerilim dolu anlar beklemektedir. Tüm planları alt üst olan Dragan büyük bir hezimete uğramıştır. Ancak yenilgiyi kabullenmeye niyeti olmayan Dragan’ın son bir hain hamlesi daha olacaktır. Eylem ve Fethi ani bir kararla hayatlarını birleştirmeye karar verirler. Mutlu haberi alan arkadaşları Derya’nın evinde toplanıp onlara güzel bir sürpriz hazırlar. Fakat Dragan’ın hain planı bu mutlu anları yok etmek üzerine kuruludur.” oldu.

Dizinin yeni bölümü kanalın yayın akışında yerini aldı. Söz dizisinin 74. bölümü haftaya pazartesi günü Star TV ekranlarında devam edecek.

Söz 76. bölüm fragmanı ön izleme yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı.

Dizinin Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan son bölümü yani Söz 74. bölümün tamamını izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=fMcdjPAXGiM&list=PL2yjjEgnAItVRyD8YzFsIfSs0YFhmXGp7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.