Söz 73. bölüm full HD izle! Söz 74. bölüm fragman ön izleme yayında!

Söz 73. bölüm full HD izle! Söz 74. bölüm fragman ön izleme yayında!

Söz 74. bölüm 18 Mart pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Söz dizisi 73. bölüm özeti:

Dizinin bir önceki bölümde şunlar: “Yavuz intikam almak için Linda’nın peşine düşer.

Linda’nın bir restoranda yabancı ülke Konsolosu ile birlikte olduğunu öğrenen Yavuz masada konuşulanları öğrenmek için beklemeye başlar. Burada alçakça terör eylemlerinin planlanmakta olduğunu anlayacaktır. Tim ülkeye sokulan tahrip gücü yüksek yüklü miktar patlayıcı ihbarıyla harekete geçer. Ama yaşanan gelişmeler sonunda Tim bu alçakça saldırıyı önlemek için bomba yüklü araç ile tehlikeli bir yolculuğu başlar.

Linda ve Konsolosun hain bir plan için ortaklaşa çalıştığını öğrenen Yavuz restoran çıkışı takibe başlar. Yavuz’u atlatmanın tek yolu olarak Konsolosluğa sığınmak olduğunu bilen Linda planını uygular. Yavuz Konsolosluğa girmenin savaş sebebi olduğunu bilse de Linda’yı almak için başka çaresi olmayacaktır.” gerçekleşti.

Dizinin yeni bölümü kanalın yayın akışında yerini aldı. Söz dizisinin 74. bölümü haftaya pazartesi günü Star TV ekranlarında devam edecek.

Söz 74. bölüm fragmanı ön izleme yayında!

Dizinin yeni bölüm fragmanı paylaşıldı.

Dizinin Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan son bölümü yani Söz 73. bölümün tamamını izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=uf7jmwf0NCI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.