Söz 73. bölüm fragmanı yayında mı? Söz 72. son bölüm full HD izle!

Söz 73. bölüm fragmanı yayında mı? Söz 72. son bölüm full HD izle!

Söz 73. bölüm 11 Mart pazartesi günü Star TV ekranlarında yayında olacak.

Söz dizisi 72. bölüm özeti:

Dizinin bir önceki bölüm özeti şöyle: “Karargâha bombalı saldırı yapmak üzere olan Karabatak’ı karşısında gören Tim, büyük bir şok yaşar. Tim ve Nazlı, Karabatak’a aslında kim olduğunu hatırlatmak için elinden geleni yapar. Sami’ye yaptıklarının bedelini ödeten Yavuz, arkasında bıraktığı delillerle zor duruma düşecektir. Derya delillerin derhal araştırılmasını isteyip, Yavuz’la karşılaştırılmasını talep eder. Derya’nın şüphelerinin farkında olan Yavuz, depoda vurulan kişinin kendisi olmadığına ikna etmesi gerekmektedir.

Sami’nin ölümünün ardından Tarık, Cahit ve Samet artık sıranın kendilerine geldiğini anlamışlardır. Kurulması planlanan terör devletinin arazi tapuları için Yavuz’un peşlerine düşeceğinden emindirler. Ama geri adım atmamakta anlaşsalar da Samet, diğerlerinden gizli olarak Yavuz’u arayarak anlaşma yapmayı teklif eder. Ama bu anlaşma sandığı gibi kolay değildir.”

Dizinin yeni bölümü kanalın yayın akışında şimdiden yerini aldı. Söz dizisinin yeni bölümü haftaya pazartesi günü Star TV ekranlarında devam edecek.

Dizinin Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat

Yönetmen : Yağız Alp Akaydın

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan son bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=rov948RA80U&list=PL2yjjEgnAItXMvdMddKDMo_-1V7vh3URj

Söz 73. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölümü henüz yayında değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.