Söz 73. bölüm fragmanı yayında! Söz yeni bölümde çaylak ölüyor mu?

Söz 73. bölüm fragmanı yayında! Söz yeni bölümde çaylak ölüyor mu?

Söz 73. bölüm 11 Mart pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Söz dizisi 73. bölümde neler olacak?

Dizinin bir önceki bölüm özeti şöyle: “Yavuz, intikamını almak için Linda’nın peşine düşüyor. Turan ustanın başına gelenlerin ardından Yavuz olanların hesabını sormak için Linda’nın peşine düşer. Karabatak tarafından tuzağa düşürülen Tim içinde bulundukları zor durumdan kurtulmak için mücadele verirler. Bu sırada beklemedikleri bir destekçileri olacaktır. Linda ve Konsolosun hain bir plan için ortaklaşa çalıştığını öğrenen Yavuz restoran çıkışı takibe başlar. Yavuz’u atlatmanın tek yolu olarak Konsolosluğa sığınmak olduğunu bilen Linda planını uygular. Yavuz Konsolosluğa girmenin savaş sebebi olduğunu bilse de Linda’yı almak için başka çaresi olmayacaktır.”

Dizinin yeni bölümü kanalın yayın akışında yerini aldı. Söz dizisinin yeni bölümü haftaya pazartesi günü Star TV ekranlarında devam edecek.

Dizinin Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat

Yönetmen : Yağız Alp Akaydın

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan son bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.

Söz 73. bölüm fragmanı yayında!

Dizinin yeni bölüm fragmanı paylaşıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.