South Park 3 sezonluk onayını Comedy Central'dan aldı!

South Park, 3 sezonluk onayını Comedy Central platformundan aldı. Dizi yeni bölümleriyle devam ediyor.

Comedy Central platformunun favori dizileri arasında yer alan yapımın yeni sezonları onaylandı. Dizi 1997 yılında Matt Stone ve Trey Parker‘ın yaratıcılığını ile yayına başladı. Aynı zamanda seslendirmelerini de üstlendikleri animasyon dizideki karakterler 2 boyutludur ve kartondan yapılmış gibi görünürler. Bu durumun sebebi ise diziyi yaratanların çizim konusunda biraz zayıf olması söyleniyor. Dizinin konusu ise şöyle: “Animasyon, Amerika’nın Colorado eyaletinin South Park isimli kasabasında yaşayan Kyle Broflovski, Eric Cartman, Stan Marsh ve Kenny McCormick isimli dört çocuğun başlarından geçen türlü olayları anlatır. Dizinin her bölümü klasik bir uyarıyla başlar. Bu uyarı içerisinde tüm karakter ve olayların kurgu olduğu ve bu diziyi kimsenin izlememesi gerektiği yazmaktadır.

İlginizi Çekebilir: The Addams Family – Addams Ailesi Animasyonundan İlk Fragman!

South Park 23. sezonuyla 25 Eylül 2019 tarihinde geri dönüyor

Dizinin yeni sezon onayı uzun bir süre önce verilmiş ve 23. sezonun 25 Eylül tarihinde başlayacağı belirtilmişti. Bununla beraber en uzun soluklu yapımlardan olan dizi, bu haber ile 24., 25. ve 26. sezon onaylarını şimdiden almış oldu. Dizi böylelikle en az 327 bölüme ulaşmış olacak. Böylelikle yakında 31. sezonuna başlayacak The Simpsons’ı takip etmeyi sürdürecek.

South Park 23. sezon 25 Eylül 2019 tarihinde Comedy Central ekranlarında olacak. Dizinin Netflix’te yayınlanmadığını hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…