Sony Walkman NW-ZX507 özellikleri ve fiyatı tanıtıldı! Hi-Fi efsanesi

Sony Walkman NW-ZX507 özellikleri ve fiyatı belli oldu. Yüksek (Hi-Fi) ses kaliteli ürün yeniden piyasaya çıkıyor.

Sony markası yeni teknolojik ürünlerinden bir walkman efsanesini IFA 2019 fuarında tanıttı. İlk Walkman modelini piyasaya sürmesinin üzerinden 40 yıl geçen marka bu yıla özel olarak hazırlanan efsanevi Walkman modeliyle ilgili bilgileri paylaştı. Klasik bir hale gelen Walkman tasarımını günümüz teknolojisiyle birleştirerek ortaya koyuyor. Sony’nin yeni müzik çaları bu yılın Kasım ayında piyasaya çıkacak. Ayrıca bu etkinlik kapsamında Sony Xperia 5 adlı yeni telefon modellerini kullanıcılarına tanıtan Dünya devi şirket, yeniliklerine 80 ve 90’lı yılların favorisi halinde olan ürünüyle karşımıza çıkıyor.

Sony Walkman NW-ZX507 özellikleri ve fiyatı

Sony Walkman NW-ZX507 özellikleri ve fiyatı

Yüksek ses kalitesi yani Hi-Res teknolojisiyle öne çıkan cihaz USB-C portuna ve microSD kart yuvasına ev sahipliği yapıyor. 3.6 inç büyüklüğünde HD çözünürlük sunan bir dokunmatik ekranı olan cihazda Android 9 işletim sistemi kullanılıyor. Kullanım kolaylığı için, fiziksel yan butonların yanı sıra fiziksel bir ekranı da bulunan cihazın şarj ömrü ise 20 saate kadar devam ediyor. Sony’nin bu Walkman’i içerisinde Wi-Fi, Bluetooth 5.0 ve NFC desteklerine de yer alıyor. 64 GB’lık dahili hafızayla gelen bu cihazın depolama alanını sd kart ile arttırabiliyorsunuz.

Ayrıca bu üründe ses kalitesini daha iyiye getirmek için DSD Native (11.2MHz) ve S-master HX destekli 384kHz/32bit PCM oynatım sistemi kullanılıyor. Böylece rahatlıkla yüksek çözünürlüklü ses ile müzik dinleyebiliyorsunuz. Ek olarak ise mevcut şarkılarınızı yüksek çözünürlük kalitesine yakın bir düzeye yükselten DSEE HX desteğiyle beraber geliyor. Bunlara birde LDAC Kablosuz yüksek çözünürlüklü ses teknolojisi eklenirken müziklerinizi kablosuz olarak dinleyebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: PlayStation One Efsanesi Playstation Classic Paketindeki 20 Oyun

Sony Walkman NW-ZX507 adlı ürünü Kasım ayı itibariyle Amerika’da 925 dolar fiyatıyla (yaklaşık 5.300 TL + vergiler dahil) satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.